İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Görünen O ki

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slm,
Arkadaşlar görünen o ki bu form kategorisinde VB den anlayan yada yardım etmek isteyen cok az.Kim ne yazdıysa cevap alamamıs. Unutmayınki bilgi paylaştıkça artar. VB den anlayan arkadasları başka insanlara yardım etmeye davet ediyorum.
---
İyi çalışmalar **SaVaGe**

B

burak

Misafir
Ben VB den anlamiyorum, ogrenmek isterdim ama ihtiyacim olmadi.
SaVaGe'a katiliyorum.

Filmatinesi

0
Onaylı Üye
Reaction score
22
burası zamanında en iyi vb forumlarından biriydi ta kii forumun versiyonu değişene kadar.övünmek değil ama ben ve tanıdıgım kişiler sürekli burda cevap yazardık ama yöneticiyle saçma sapan bir tartışmadan sonra başta ben olmak üzere tüm arkadaşlar buraya yazmaktan vazgeçtik.sana ve cevap alamayanlara tavsiyem iyi net forumlarının şuan ki halinden çok daha iyisini bulabilirsiniz.herkese iyi çalışmalar,kolay gele.

K

kahkaha

Misafir
evet evet burası süperdi. 2 sene önce yazın puanlama sistemi de vardı, millet yarışıyordu sanki birbirleriyle foruma mesaj atmak için. çok manyak adam olmasa da olan birkaç kişiyle süper yazışmalar yapılabiliyordu.
eskiden burda olan arkadaşlar, sıkça takıldığınız forumları yazar mısınız. bari yer öğrenelim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5