İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Görüşlerinize ihtiyacım var

kaptan_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.
Soru-Cevap sitesi ve forum sitesi arasında karar veremedim. Siz değerli webmasterlara danışmak ve görüşlerinizi almak istedim.
Sitede şu an bir soru-cevap scripti yüklü. Sizce böyle kalmalı mı yoksa forum olsa daha mı iyi olur?
Önerilerinizi bekliyorum.

Site adresi: http://kodanaliz.com

Spectral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Script'in çeviriçisi olarak forum sistemlerinden hiç bir eksiği olmadığını söyleyebilirim.
Başarılar

kaptan_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Scripting çeviriçisi olarak forum sistemlerinden hiç bir eksiği olmadığını söyleyebilirim.
Başarılar

Teşekkür ederim yalnız bir sorunum var ve uzun uğraşlara rağmen hala çözmüş değilim. Bu scriptte Smtp mail gönderemiyorum. Kullanıcılara bildirim maili ve üyelik maili gitmiyor.

kaptan_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu site ingilizce, ben ingilizce bilmiyorum :) Aldığım hata aşağıdaki gibi:

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1408F10B:SSL routines:SSL3_GET_RECORD:wrong version number in /home/kodanaliz.com/qa-include/qa-class.smtp.php on line 122

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: Failed to enable crypto in /home/kodanaliz.com/qa-include/qa-class.smtp.php on line 122

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to tls://smtp.live.com:587 (Unknown error) in /home/kodanaliz.com/qa-include/qa-class.smtp.php on line 122

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5