İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gösterim 0

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar hesabıma şimdi girdim ve gösterimlerin sayılmadığını gördüm.
Tıklamala ve kazanç değerleri var fakat gösterim 0,sitede reklamlar çıkıyor.
Sizdede durum böyle mi yoksa benim hesapta mı bir anormallik var acaba.
Google kafayı yedi gene...

B

Baria

Misafir
yok arkadaşım :) bendede öyle korkacak bir durum yok. bende telaş ettim banlandım mı diye ama değil.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bende gösterimde var tıklamada. Ancak tıklama gösterimin yaklaşık % 170 i kadar... :)

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bendede öyle binler göstermesi lazım gösterimi lazım 0 gösteriyor ilginç.
adsegl4.jpg

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende durum aynı 8 gösterim 16 tık %200 yazıyor ilk defa başıma böle bişe geldi biri kasti mi tıkladı diye korktum foruma baktım bu başlığı görünce sorunun bende olmadığını anladım.

Google gösterimlerinde büyük ihtimalle sorun var inşallah düzelir yakında yoksa kalbimize iniyordu...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet saat 13:20 itibari ile hesaplar tekrar aktif oldu ama anormal bir sorun var CPM lerde cok anormal yükselmiş bir anda.. sanırım herkeste aynı sorun

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
belki 3 saatlik sorunu kapatmak için cmp leri yükseltif günlük ortama kazancınnıza göre cpm yükseltti

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Sorun gösterimlerin çok az sayılması olarak devam etmekte. 2 gösterim 4 tık gibi :)

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bendede aynı sorunlar var 0 gösterim 7 yık cpm 10.64 çok garip bir durum

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce sanırım böyle bir sorunla karşılaşılmamış. Eski adsense kullanıcıları bilirler eskiden böyle sorunlar oluyormuydu? Yoksa bize mi denk geldi bu sorun?

(Bu arada ama iyi tırstım biri kasti tıklamış diye google bu ara bayada şakacı olmaya başladı :))

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'ın yeni politikası olsa gerek kazandırırken bir yandanda endişelendirmek, sürprizler yapmak :)
Sorun genel olduğuna göre korkulcak birşey yok sanırım...

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı sorun geçmişte bir kez daha yaşanmış ve forumda tartışılmıştı :)

Daha önce sanırım böyle bir sorunla karşılaşılmamış. Eski adsense kullanıcıları bilirler eskiden böyle sorunlar oluyormuydu? Yoksa bize mi denk geldi bu sorun?

(Bu arada ama iyi tırstım biri kasti tıklamış diye google bu ara bayada şakacı olmaya başladı :))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5