İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gösterim başı ödeyen varmı ?

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaşlar. Tıklama başına değilde gösterim başına many ödeyen birileri varmı ? ( Eskiden vardı )

S

Sticks

Misafir
Gösterim başına ödeme yapan yerler var , şu an tam aklımda değil ancak bunlar genellikle çok geniş ve profesyonel içerikli sitelere ve minimum 10.000 günlük tekil ziyaretçiye yada 20.000 sayfa gösterimi olan sitelere yönelik çalışıyorlar çünkü bin gösterim başına çok düşük fiyatlar konuştuğundan ancak bu kadar yüksek ziyaretçi kitlesi olanları kabul ediyorar.

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Adres verebilirseniz seviniriz.

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben fastclick kullaniyorum iki sitede. Ama arkadaslarin da dedigi gibi pek kazandirmiyor. 25 dolari gecince gonderiyor parayi. Turkiye'yi kabul ediyordu benim basvurdugumda simdi nasil bilmiyorum.

L

levocan

Misafir
Teşekkürler.
Peki fastclick.com'un tekil hit şartı var mı ?

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fastclick in hit sarti var (en az 3,000 sayfa gosterimi her ay, ki buda cok degil). ama onlar senin tekil hitini kontrol edemeyeceginden pek onemli degil . Site profesonelce dizayn edilmis, kirik linkleri yoksa, vede icinde "privacy policy" "abour us" gibi bolumleri var ise, kabul ediyorlar.

M

malatyasporlu

Misafir
10.000 hiti olan siteninde böyle gösterim başıyla uğraşacağını sanmıyorum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5