İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gösterime ödeyen güvenli sponsorlar - Odeme aldıklarımı Yazıyorum. - PAYPAL

SinanCan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1
Yabancı hitiniz varsa ancak kazanabilirsiniz.
Euros4Click - Tıklayıp Uye olabilirsiniz Acılan sayfada Hier anmelden e tikliyoruz bolumleri dolduruyoruz
Ihr Name isim
Ihr Vorname: soy isim
Ihre Strasse + HausNr.: Sehir
Ihre PLZ: buna ismimi yazmistim :)
Ihr Wohnort: adres
Firma, falls vorhanden: Firma adi isminizi yazin
Ihre eMail-Adresse: Mail adres
Ihre Telefonnummer: Telefon

mail adresinize kullanici kodunuz / sifrenizi gonderiyorlar.

Odeme limiti 20 Euro odeme isteginde bulunduktan sonra 2 ile 3 gun icinde hesaptaki parayi gonderiyorlar.

Kullanimi : Navigations-Menü - bolumunden werbecode anzeigen - buna tiklayip kodunuzu alabilirsiniz..
Ihre aktuelle Reloadsperre... bu yazinin karsisindaki bolumden acilacak popup suresini belirleyebilirsiniz.
Guthaben auszahlen lassen 20 euro yu gectiginizde bu bolumden paypal adresinizi girip odemenizi isteyebilirsiniz..

Sorunsuz odeme alıyorum. +18 Sitelerde kullanabilirsiniz.

SinanCan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
itsptp

Its ptp Tıklayıp Uye olabilrsiniz acılan sayfaya email adresinizi girin sonra mailden dogrulayip profilinizi dolduruyorsunuz

popup filan degildir sayfanin en altina ekleyebilirsiniz kodda oynama yapabilirsiniz. odeme 37 - 33 - 36 dolarlik odeme aldim.

SinanCan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypopup

Pay Popup - Tıklayıp Uye Olabilirsiniz Publishers bolumunden Create a publisher account tiklayip uye oluyoruz

Gösterime 1.8 ile 3 dolar arasinda oduyor - odemeleri 16 ile 1 inde yapiyor gercekten kullandigim en iyi sponsor diyebilirim

duzenli odeme aliyorum

SinanCan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 sponsordanda aylik odeme aliyorum sorunsuz gu[w]enle kullanabilirsin.
yabanci hitiniz warsa guzel para kazanirsiniz
[w] yerine kullandigim harf bozuk ne yazikki o yuzden W kullaniyorum :(

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
gösterim derken çoğul hiti kast ediyorsunuz değil mi?

"Gösterime 1.8 ile 3 dolar arasinda oduyor - odemeleri 16 ile 1 inde yapiyor gercekten kullandigim en iyi sponsor diyebilirim"

ayrıca bu oran çok yüksek değil mi? bir tıka 1.8USD ile 3USD arasında ödeme yapıyor, doğru mu anlıyorum yoksa bunlar çıldırmış mı?

son olarak, gösterim ne şekilde oluyor bu sistemlerde? bannera tıklamak mı gerekli yoksa bir link mi veriyorlar, o linke yolladığımız ziyaretçi üzerinden mi değerlendiriliyoruz?

SinanCan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gösterim derken çoğul hiti kast ediyorsunuz değil mi?

"Gösterime 1.8 ile 3 dolar arasinda oduyor - odemeleri 16 ile 1 inde yapiyor gercekten kullandigim en iyi sponsor diyebilirim"

ayrıca bu oran çok yüksek değil mi? bir tıka 1.8USD ile 3USD arasında ödeme yapıyor, doğru mu anlıyorum yoksa bunlar çıldırmış mı?

son olarak, gösterim ne şekilde oluyor bu sistemlerde? bannera tıklamak mı gerekli yoksa bir link mi veriyorlar, o linke yolladığımız ziyaretçi üzerinden mi değerlendiriliyoruz?

bunlar gosterimdir paypopup adindanda anlasilacagi gibi popup acar her 1k pop-up a 1.8 ile 3 dolar arasinda odeme werir. euros4click de ayni sekilde itsptp farklidir her hangi bir pop-up sayfa acmaz yalnizca toplist kodu gibi sitenin en altina eklersin cok fazla bir para wermesede hic yoktan iyidir we bu yabanci hiti olanlar icindir turk hitine odemiyorlar.

bir kac tane daha kullaniyorum eger odeme alirsam burada onlarida belirtecegim
aklinda soru olusursa sorabilirsiniz

kolay gelsin

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
3 sponsordanda aylik odeme aliyorum sorunsuz gu[w]enle kullanabilirsin.
yabanci hitiniz warsa guzel para kazanirsiniz
[w] yerine kullandigim harf bozuk ne yazikki o yuzden W kullaniyorum :(

SinanCan, senin için birer adet v ve V harfi koyuyorum buraya, klavyen düzelene kadar istediğin kadar kopyalayıp kullanabilirsin.

SinanCan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SinanCan, senin için birer adet v ve V harfi koyuyorum buraya, klavyen düzelene kadar istediğin kadar kopyalayıp kullanabilirsin.

iyinet cok tesekkur ederim inan googleye yaziyorum bir v bulmak icin hatta simdi aklima geldi iyinet.com unda en altina Powered by vBulletin® Version 3.6.8 :) bundan sonra klavyeyi degisene kadar buradan faydalanayim..

Cok tesekkur ederim:)

gokhan1211

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ekran klavyesi kullanmak aklına gelmedi mi google ne uğraşıosun ki:)

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benden de bi soru daha önce adsense haricinde bişi kullanmadım acaba bu tarz sistemleri adsense ile birlikte kullanırsak bir sıkıntı çıkarmı ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5