İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gösterime ödeyen güvenli sponsorlar - Odeme aldıklarımı Yazıyorum. - PAYPAL

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Google reklamlarının gösterildiği siteler, sitede gezinmeye müdahale eden, kullanıcı tercihlerini değiştiren veya indirme işlemleri başlatan pop-up'lar veya pop-under'ler içeremez.

diyorum ben :p

devamı için tıkla...

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senmi diyorsun yoksa adsense kurallarının tamamını okumadım oradamı yazıyor ?

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pay Popup - Tıklayıp Uye Olabilirsiniz Publishers bolumunden Create a publisher account tiklayip uye oluyoruz

Gösterime 1.8 ile 3 dolar arasinda oduyor - odemeleri 16 ile 1 inde yapiyor gercekten kullandigim en iyi sponsor diyebilirim

duzenli odeme aliyorum

Peki burda yazdığınıza göre bir fikir sorayım ingilizce içerikli site, günlük tekil ortalama 500, sayfa gösterimi ortalama 4000 civarı adsense geliri ortalaması günlük 3 usd,ülkelere göre yüzdeleri; % 23,22 amerika, % 22,92 almanya % 7,94 ingiltere olarak değişiyor.

şimdi bütün bunlara bakarak adsense mi daha fazla getiri sağlar yoksa bu paypop' mı ? Siz olsanız hangisini tercih edersiniz.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
bu şekilde ki programlar genel itibari ile amaçları trojen, spy, malware saçmaktır.
(Hepsi değil tabi ki)
Bence en iyisi google adsense...

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında ben adsense ile değişmemde sinancan güvenli dediği için düşündüm !

SinanCan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar bunlar tabiki adsenseye alternatif sponsorlardir benim icinde en guzeli adsense ama banlanma vs. olayi cok oldugu icin ben bunlardan bir kacini kullaniyorum bana sorarsaniz yabanci hit agirlikli siteler icin guzel sponsorlar.

Down4You.Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2. söylediğin siteyi 15 dk siteme koydum ve hemen yyurtdısındaki arkadasım mesaj attı site yönleniyor diye yani yabancı hit ama siteyi yabancılar girince reklamveren siteye yönlendiriyor. Benden söylemesi.

Kolay Gelsin.

Down4You.Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buda öylemi bilmiyorum ama bu gösterim olayı kesinlikle zararlı benden söylemesi

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
virüslü olduğunu o kadar söyledik kimse inanmıyor :)

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
euros4click de bu popup sayfaları açılmıyor onun içinde para hesaba yansımıyor.hala 0 gösterim demiş zaten web trayıcıalrın çoğu popup önleyici var..

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blade tr hitin varsa eurosla uğraşma alman hitin varsa layerini kullan

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanılıyorsun 200 k alman hiti olup eurosu kullanan arkadaşım var

canaki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasım cok guzel sponsorlar ben hepsinden odeme aldım ve alıyorum ayda 150 ila 200 dolar arasi guzel getirisi var tabi yabanci hitiniz varsa bu arada bir sponsor daha vermek istiyorum tabiki refsiz veriyorum konuyu baltalamamk icin saygılar
www.mvav.com fazla vermiyor ama sitenizin altinda dursun 1 k avrupa hitne 1 dolar 1 k amerika kanada ingiltere hitine 8 dolar veriyor

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
arkadasım cok guzel sponsorlar ben hepsinden odeme aldım ve alıyorum ayda 150 ila 200 dolar arasi guzel getirisi var tabi yabanci hitiniz varsa bu arada bir sponsor daha vermek istiyorum tabiki refsiz veriyorum konuyu baltalamamk icin saygılar
www.mvav.com fazla vermiyor ama sitenizin altinda dursun 1 k avrupa hitne 1 dolar 1 k amerika kanada ingiltere hitine 8 dolar veriyor
yabancı hiti olanın bu forumda işi ne onu anlamadım....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi