İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gösterime ödeyen Sponsor 1K Gösterime $0.50 Ödeme alınmıştır.

SinanCan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1K gösterime 0.50 dolar veriyor 2 dolar olunca ödeme isteyebiliyorsunuz ödeme istediginiz gün icinde para hesabiniza geçiyor aynı gün geçmese bile ertesi gün hemen gönderiyorlar.
Türk hitinide sayıyor yalnız ne kadar verdigini halen daha bilmiyorum ve cok az verdigi kesin kullanmaya degmez ama yabancı hiti olanlar için güzel bir ek kazanç
yapılan gösterimi anlık sayıyor. verdigi kod sitede yer kaplamıyor çok küçük bir kod
pay-ads gibi bir sistem yalnız henüz virüs yaydığını duymadım garantide vermiyorum yayıyormu yaymıyormu diye.
Alınan Ödeme :
i104_fxlayer.jpg

Kodu sitenizin en alt bölümünede koyabilirsiniz.
Refimden Üyelik

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Peki guzel arkadasmda bu google/adsense ile ayni sitede google yayinina musaade ettigini biliyormusunuz?

Gerci onemli degil . izin vermezse diger ingilizce sitede yayinlarim ama google adsense ile calismasinda bir sorun olmazsa guzel olur

tesekkur ler simdiden

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana pek güvenilir bir site gibi gelmedi zira site çok amatörce, dikkat etmek virüs yaymak için kullanılıyor olabilir.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Türk hitlerini OTHER kısmına almış sanırım 0 a yakın yani Türkiyemizin hitiyle denemek lüzumsuz...

FxLayer have TIERS systems. We pay to 0.50$ per 1000 View Layers.
United States, Canada, Australia and United Kingdom : $0.50
Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Iceland, Italy, Netherlands, New Zealand, Norway, Portugal, Spain, Sweden and Switzerland : $0.30
Czech Republic, Lithuania, Poland and Slovakia : $0.04
Other : $0.00

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi