İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gözlerime İnanamadım?

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitelerim.info 'da - (thankx elmasgunes) - sitelerimin PR'sini kontrol ederken www.turkeychat.net ' domainimi kontrol ettirdim PR' si 4 gözükünce tam anlamıyla şok oldum. Çünkü bu domain 2 senedir bendeydi ve 1 ay öncesine kadar 3 ay kapandı. Tekrar açtık , fırsat bulup bitiremedik siteyi buna rağmen ; günlük 200-300 arası tekil alıyordum.
Şimdi esas anlamadığım nokta şu ;
www.gencsite.net ( yıllardan beri var ) günlük 600+ tekil alıyor , PR'si 3 gözüküyor.
Ama günlük 200-300 arası tekil aldığım bir sitenin PR'si 4 gözüküyor. Anlamadım bu olayı ...
Bir açıklarsanız sevinirim :=) Kafam çok karıştı gerçekten

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
penalize yemişsin .Googlenin sayfana ne zaman gelecegini bir Allah bilir birde Google bilir.Sayfana gelmediginden dolayı pr degerin güncellenemiştir.
Gelince pr degerin düşer.

Ayrıca bir sitenin yılladır açık olması ve yüzlerce dost sitesi olması onun prsinin yüksek olacagı anlamına gelmez. :rolleyes:

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet şu an site tekrar açık :=) Google 3 aydan beri siteye uğramıyormuş , nasıl oluyor bu iş anlamadım . Evet bu PR işi baya acayip kafam döndü :=) Anlayamıcam galiba ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5