İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GÖZLERİNİZE İNANAMAYCAKSINIZ!FULL PORTAL SİTESİ TASARIMI.XHTML+CSS+JQUERY+TAM 7 SAYFA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

captainboss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BİTİRİYORUZZ!!!BÖYLESİ KAÇMAZ
XHTML, CSS, JQUERY, PNG VE TAM 7 SAYFA!!!​

BİRİM FİYAT 50 TL

DEMO: http://www.italiangrammar.net/portaldemo/index.html

NOT: Demoyu incelerken linkleri, videoları, resimleri ve ne varsa tıklayın inceleyin.Full tasarım satıyorum.Üstelik fazlası da var: JQUERY

*ÖDEME ŞEKLİ: İş Bankası EFT/HAVALE, PAYPAL

barikat87

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
büyük yazı ile yazmak yasak oldugunu sanıryorum arkadaş düzelt ceza alıcaksın

captainboss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır güzel kardeşim, onlar benden alınmadı.Tema yurtdışında 200$-300$ civarı satılan bir wordpress temasıdır.Bir müşterim benden bu temanın aynısını özel script olarak yapmamı ve tr'ye çevirmemi istedi, bende yaptım.Ancak kendisi sonradan yan çizdiği için tasarım elimde kaldı.Bende böyle satıyorum işte.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
İlk mesajı editleyerek silmişsin fakat orada eğer isterseniz yalnızca size özel satışta yaparım, sizden başkasına satmamda diyordun. Seni gidi seni... :zıpla

Ek olarak, güzel kardeşin hiç değilim.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Lisanslı bir temayı Türkçe'ye çevirip satış yapamazsınız. Bu sebeple konuyu kilitliyorum. Tekrarlamayın lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5