İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gözümün nuru 0.01$ cıklar

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir web sitem zamanında "geçersiz tıklama" ile adsense den banlanmış idik. yeniden kabul edildik ve gösterime başladık. ilk günlerde tıklama ortalaması $0.10 - $0.07 arasında idi.

aynı hit, aynı gösterim sayısı, ortalama aynı tıklama ilk günlerdeki gibi devam ediyor. ama şimdi tıklama ortalaması $0.03 ve $0.01 arasında.

ya google beğenmedi bizi, al sana bu kadar yeter diyo yada pintilik yapıyo. e google dan o reklamları almazsak o zamanda reklam alanları boş kalacak, çaresiz döndürüyoruz reklamları.

ne yapalım, bunada şükür, canlarım onlar benim, o 0.01 dolarlar büyüyünce 100 dolar olup hesabıma havale olacaklar, sunucu masrafının %1 ini karşılayacaklar, çok seviyorum onları google amcası, ne hallere düştüğümüzü bi bilsen

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pahalı kelimelerden siteye koymayi denedin mı?? bende şimdi aynı şey ile uğraşacam. baktım şuan 0.4 alıyorum klik başı. çalışmak lazım....zaman yetmiyor.

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim site otomobil modifiyesi hakkında, kelimenin pahalısı ucuzu nasıl seçeyim? zaten çıkan reklamlar oto kiralama, sigorta ve modifiye hakkında, bunlarda da yeterince rekabet var gibi

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google arama da yaz "adsense çok kazandıran kelimeler". onlar tabiki garantili değil ama deneyebilirsin...

dizinci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google arama da yaz "adsense çok kazandıran kelimeler". onlar tabiki garantili değil ama deneyebilirsin...

Ondan sonra da ben niye banlandim diye buraya mesaj acarsiniz. Yaptiginizin google kurallarina aykiri oldugunu biliyorsunuzdur umarim.

baldor sana gelince , kötü bir durum. Benim de sitelerim oldu basta iyi tik aldigim. Ama zamanlda google tik ücretini düsürüyor. Artik icerigi mi kalitesiz görüyor (öyle degildi ama), ya da gelen ziyaretciyi mi kalitesiz gördü.

Büyük ihtimalle ilk baslarda o konuda yabanci reklamlar da cikti, onlarin tik ücretleri yüksekti. Sonra da yabanci reklam cikarmamaya ya da ucuzlarini cikarmaya baslayarak geliri düsürdü.
1 - 2 sene önce tek siteden günde kazandigim hesapta simdi ayni site dahil 4 site daha var toplami 1 - 2 sene önceki günlük gelir etmiyor ne yazik ki. Ama buna da sükür diyoruz artik.

erdo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitende çıkan melodi kntör reklamlarını engellemeye çalış, gerçi ne kadar engellesen günden güne yenisi geliyor

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
içeriğiniz türkçemi?

evet türkçe, kendi konusundaki en büyük web sitesidir. ilgili kelimelerde google da ilk 3 de yer alıyor.

Sitende çıkan melodi kntör reklamlarını engellemeye çalış

öyle bişey çıkmıyo. çıkan reklamlar hep aynı, değişmedi de :D ford'un reklamı, sigortam.net in reklamı ve birkaç oto kiralama firması. hatta ford ve sigortam.net in reklamları link reklam değil, resim reklam.

google amca, acı bizeee :D

hergunkampanya

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
google ile alakalı değil.
AK partinin kapatılma davasında başlayan kriz dönemi ekonominin her alanını etkiliyor. Reklamlar da buna dahil.
Şuanda kriz dönemi reklamlarda genel bir düşüş var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5