İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gptreasure(minimum ödeme miktarı yok!!!)

groovess

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk olarak başka bir siteden duymustum sonra denedim en geç 2 gün içerisinde hesabınıza ödeme yapıyor detaylı bilgiyi googlede ararsanız bir çok sitede yazıyor zaten bazı siteler kredi kartı felan istiyor bence bu site bux.to dan daha çok kazandırır bir seferde 3 dolar vs verende var ama kredi kartı felan istiyor üye olurken neyse adresi vereyim yerinizde olsam üye olurdum iyi kazandırıyor işte aldıgım ödemeler..

bu referansım:http://gptreasure.com/register.php?ref=Groovess
siteye kayıt olurken referans şart
buda aldıgım ödemeler ödemeleri ayrı ayrı yapar
adszdz1.jpg

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Size birşey sormak istiyorum... Aldığınız ödeme miktarları ortada

yerinizde olsam üye olurdum iyi kazandırıyor

Buna rağmen nasıl iyi kazandırıyor diyebiliyorsunuz...

groovess

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ister ol ister olma beni ilgilendirmez senin tercihindir.

groovess

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bux.to dan bin kat iyidir sadece verdiği şartları tam yerine getiremedim siz getirebilirsiniz

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
ister ol ister olma beni ilgilendirmez senin tercihindir.

Aslında söylecek çok şey var ama ben yukarıda en iyi örneği verdiğimi düşünüyorum...

Üye olacakların bir kez daha düşünmelerini tavsiye ederim. Buralardan tatminkar bir miktarda para kazanan görülmemiştir. İnanın kazanılıyor olsaydı şuan burada olmazdım...

kayıt olursanız da büyük umutlar beslemeyin derim.

Tüm kullanıcıların bilgisine ...

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
walla ben deneyeyim dedim . verdikleri teklifleri yapıyorum adamlar yaptığım işi kabul etmiyor Click Here Yazısı çıkartarak neyin yanlış olduğunu göstermeye çalışıyorlar. ama hiç bir şey yanlış yaptığım da yok. bugün arkadaşın mesajı üzerine bir teklif daha yapayım dedim bakalım onda da aynı olacağına eminim.

groovess

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş 2gün bekliyeceksin click here yazıyorsa söledigi şeyi yerine getirememişsindir

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynen yerine getirdim şükür ingilizcemiz var click here de yazanı anlayacak kadar ama teklifleri kabul etmedi bakalım bir tane daha yaptım onun cevabını bekliyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi