İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Grafik tasarım, Web tasarım, Logo, Kurumsal Kimlik, Css, XHTML işleriniz yapılır.

Mygrafi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Web Referanslarımız

referanslar.jpg

Logo Referanslarımız

logolar.jpg

Mail Reklam Referanslarımız

mailing.jpg

Baskı Referanslarımız

baski.jpg

-Grafik tasarım
-Web tasarım
-Css
-XHTML
-Ajax
-Mailing Reklam Tasarımı
-Logo tasarım
-Kurumsal Kimlik
-Jquery
-Flash
-Javascript
-3dmax

İşleriniz Profesyonel şekilde yapılır.

İletişim bilgileri
Gsm: 05068043100
Msn: [B][email protected][/B]
Web: [B]www.mygrafi.com[/B]
Mail: [B][email protected][/B]

Mygrafi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu kanı bozuk arkadaş işi aldı ve kalan bakiyeyi göndermedi. şimdi bakiyeyi isteyince böyle çamur atmaya çalışıyor yatacak yeriniz yok sizin

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
arkadaşlar bu kanı bozuk arkadaş işi aldı ve kalan bakiyeyi göndermedi. şimdi bakiyeyi isteyince böyle çamur atmaya çalışıyor yatacak yeriniz yok sizin

Bilader bende sana iş yaptırmak için msn den ekledim ürün sipariş sitesi yaptıracaktım astı astarı resimlerden oluşan sayfalara 1000 tl üstü fiyat çektin ardından ben sana kendi çalışmamı gösterdim sen bu seferde hakaret ettin küfür ettin milleti yolunacak kaz olarak görmekden vazgeçin hakedilmeyen para bi yerden çıkar 1000 tl ye sanki bana sistem kodluyorsun..

Mygrafi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin bana yaptırmak istediğin site www.boronmax.com türü site sor bakalım o fiyattan aşağı kim yapıyor unutma beleş peynir fare kapanında olur

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bilader bende sana iş yaptırmak için msn den ekledim ürün sipariş sitesi yaptıracaktım astı astarı resimlerden oluşan sayfalara 1000 tl üstü fiyat çektin ardından ben sana kendi çalışmamı gösterdim sen bu seferde hakaret ettin küfür ettin milleti yolunacak kaz olarak görmekden vazgeçin hakedilmeyen para bi yerden çıkar 1000 tl ye sanki bana sistem kodluyorsun..

Hakaret hakkında kanıt vs. bulunmadığı için yorum yapamam.

Ancak tekel değil arkadaşın yaptığı iş. İstediği fiyatı isteme hakkına sahip.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Rexbilişim i kendi referansların arasına ne güzel katmışsın öyle :) düpe düz hırsızlık

Mygrafi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rica ederim :)

Ekleme: http://forum.iyinet.com/istek-sikayet-oneriler/142057-eksi-rep-kaldirilsin-s.html oğuz seninle alakalıda güzel şeyler var :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi