İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Grafiker - Coder Ekibi Kuruyorum

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben 27 yaşında ASPMasterim... İnternet üzerinde bir ekip kurma taraftarıyım. Özellikle bir Türkler nedense birbirimizle hiç iletişim içersinde değiliz.
Avrupa forumlarına bakıyorumda adamlar en küçük bir sorunda kenetleniyorlar. Bizde ise internet kullanıcısı 17 yaşına amele heker 17 - 22 yaşına kadar amele dolandırıcı
22 - ölene kadarda farklı bir işte çalışıyor..
İstiyorum ki bizde onlar gibi kenetlenelim ekipler kuralım büyük projelere ortak olalım...
asp - Grafik Konusunda ehli 25 yaşından büyük arkadaşlarla tanışmak bir ekip kurmak isterim..

Saygılarımla,

PROJE EKİBİ
SadeceDownload
MaxPayne
gorkemsanal
Melis aJans

MaxPayne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olabilir Neden Olmasın Bende PHP Coder ' im Tasarımcı buldukmu olabilir :)

gorkemsanal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende 23 yaşında bilgisayar mühendisligi ögrencisiyim tasarım konusunda yardımcı olabilirim

webmasterrrrr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
alanında uzman kişiler zaten boş vakti yok ki gelip senin ekibine katılsın. senin ekip kurmaktaki amacın eksiklerlerini başkasına yaptırıp bedava para kazanmak

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
alanında uzman kişiler zaten boş vakti yok ki gelip senin ekibine katılsın. senin ekip kurmaktaki amacın eksiklerlerini başkasına yaptırıp bedava para kazanmak

Al işte bu denli kuş beyinliler yüzünden bu yazıyı yazdım. Çıktı bir tane kuş beyinli...

Bu tip yaratıklar yüzünden millet bir birine sırtını dönüyor...
Ben diyorum asma kabağı adam diyor ki yandı g... ağzı

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Olabilir Neden Olmasın Bende PHP Coder ' im Tasarımcı buldukmu olabilir :)

Ekip listesine sizi ekledim, pm ile iletişim bilgilerinizi, hedeflerinizi ve yapmış olduğunuz çalışmaları yazarsanız ekibin ihtiyacına göre en sonunda değerlendirileceksinizdir...

Saygılarımla,

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bende 23 yaşında bilgisayar mühendisligi ögrencisiyim tasarım konusunda yardımcı olabilirim

Ekip listesine sizi ekledim, pm ile iletişim bilgilerinizi, hedeflerinizi ve yapmış olduğunuz çalışmaları yazarsanız ekibin ihtiyacına göre en sonunda değerlendirileceksinizdir...

Saygılarımla,

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kullandığınız dil nedeniyle 1 gün süreyle uzaklaştırdınız. Amaç/içerik ne olursa olsun diğer üyelere hakaret etmek yasaktır.

Dr.iq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vay ilk defa vatanını seven türk evladı gördüm helal olsun sana bee kim tutar seni :bira:

gemius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu tarz konulara hep gülüp geçmişimdir.
Farzedelim ki alanında uzman 10 kişi tasarımcı 10 kişi yazılımcı buldunuz.
E ya sonrası? Ne olacak birlik olunca? Bir fikriniz varsa bunu projelendirip ortaklık konusunda yazabilirsiniz. Ama bunu biraz yukarıdaki bir arkadaşın dediği gibi eksiklerini ücretsiz olarak başkasına yapmak olarak algılarım.

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Ortaklık zor iştir, tüm ortakların bilinçli olması gerekir.

Bu şekilde ortak çalışma içerisine girilebileceğini düşünmüyorum, biri ordan çıkacak şöyle yapalım diyecek diğeri tam tersini söyleyecek sonra hiç bir şey yapılamayacak.

Piyasanın genişliğine göre 2-3 ortak iyidir fakat 3'den fazlası olmaz.

Hayırlısı.

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu tarz konulara hep gülüp geçmişimdir.
Farzedelim ki alanında uzman 10 kişi tasarımcı 10 kişi yazılımcı buldunuz.
E ya sonrası? Ne olacak birlik olunca? Bir fikriniz varsa bunu projelendirip ortaklık konusunda yazabilirsiniz. Ama bunu biraz yukarıdaki bir arkadaşın dediği gibi eksiklerini ücretsiz olarak başkasına yapmak olarak algılarım.

Konuyu açarken zaten dediğimde bu, sizin kendinize bile güveniniz yok. Sorsalar dünyayı kurtarırsınız fakat hayatınızda bir taşın altına kaç kez elinizi soktunuz.
Hayat perşembe akşamları kurtlar vadisini izleyerek Türkiyeyi kurtarmaya benzemez.
Aslında bunda senin veya senin gibilerin suçu yok. Sorun sizi bu tip düşünceye sürükleyenlerde.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Amacın ne , topladın orda ne çıkarmayı hedefliyorsun , nasıl para kazandırmayı hedefliyorsun gruba.Liderlik zor iştir söyle bi bunları...

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Amcın ne , topladın ortaa ne çıkarmayı hedefliyorsun , nasıl para kazandırmayı hedefliyorsun guruba.Liderlik zor iştir söyle bi bunları...

Amacım herkezi bir çatı altına toplayabilmek. Para kazanmak konusuna girince bu denli bir projede para kazanmak en kolay iştir..

Liderlik konusuna gelince ben grubun lideri olacam demiyorum sadece herkezi bir çatı altına toplamak için taşın altına elimi sokuyorum o kadar...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
İyi de grubun bir amacı olmalı , onlara birşeyler sunmalısın.Nasıl olsa kazanırızla insanları toplayamazsınki.İş belli değil, hedef belli değil i yol belli değil.Onlarda grupsuzda nasıl olsa kazanırız diyeceklerdir.

İşin zor , sende düşüncelerinle pek kolaylaştırmıyorsun işini.

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İyi de grubun bir amacı olmalı , onlara birşeyler sunmalısın.Nasıl olsa kazanırızla insanları toplayamassınki.İş belli değil, hedef belli değil i yol belli değil.Onlarda grupsuzda nasıl olsa kazanırız diyeceklerdir.

İşin zor , sende düşüncelerinle pek kolaylaştırmıyorsun işini.

Bakınız benim amacım bir projeye ortak aramak değil. Zaten hali hazırda bir ekibim var. Benim istediğim neden bizimde avrupalılar gibi birlik beraberliğimiz olmasın...
Lafa geldimi herkezin konuştuğu bir ülkede yaşıyoruz. İstiyorum ki az laf çok iş yapalım. Projelerimizi masaya yatıralım finanse edelim kafa patlatalım bir şeyler yapalım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5