İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Grafiti Denen Zat-ı Na'muhterem..! (DOLANDIRICI))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
arapçayı farsçayı tartışmayalım arkadaşlar, konumuz bu değil

surzal1453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam bir karara bağlayamadık henüz mevzuyu? daha çok beklemem gerekiyor mu

surzal1453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kişi wmsitesinden banlanmıştır. Haydi darısı buranın da başına

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bahsedilen kişi ile 7-8 kere çalıştım. İzmirden bir arkadaş. R10'da tanışmıştık.

Çoğu kez 500-800 arasında değişen işlerimi eksiksiz sorunsuz ve profosyonelce yaptı. Son işimizde de yine bir websitem için komple css ve tasarım anlaşması yaptık. 1500tl üzerinden. Söz verdiği günden önce teslim etti. Eminim ki farklı bir problem veya sorun vardır. Birini dolandırıcı olarak nitelendirmeden önce, kendisini de dinlemek gerekir diye düşünüyorum.

Şimdi aynı arkadaşla bir proje anlaşması daha yaptık. 6 mayısta teslim ederim dedi. Benden kaynaklı bazı sorunlar çıkmasına rağmen söz verdiği planın önünde gidiyor şu an kendisi. Merak edenler ve isteyenler de olursa projemin adresini paylaşabilirim. Neden böyle bir sorun yaşadınız ve özel nedenler ne idi bilemiyoruz. Fakat böyle durumlarda, internette birini dolandırıcı diye nitelendirmek yerine gerekli makamlara başvurabilirsiniz. Şayet ben o arkadaşın yerinde olsam size hem maddi hem manevi tazminat davası açardım.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
konunun açılmasından sonra arkadaş foruma tekrar giriş yaptı fakat konuyla ilgilenmedi. suçunu üstlendiğini anlıyoruz buradan. uzaklaştırma verildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5