İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GreenGameGarden | Oyunsitesi

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doldurulması zorunlu alanlar
Site adresi: http://www.stolenarticles.com/greengamegarden/
İstenen minimum fiyat: 1500 ytl
Sitenin açılış tarihi: Site henüz aktif değil
Kategori, sitenin içeriği nedir: Flash oyun
Günlük hit sayısı, kaynak link: -
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Oyunlar yok
Hosting dahilmidir: hayır
Banlı olduğu sponsor varmı: hayır
Banlı olduğu arama motoru varmı: hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: evet
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: yok

Doldurulması opsiyonel alanlar
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel): 27 ekim 2007

Script ve tasarım tamamen bana aittir şu an bir iki eksiği vardır. bu aralar açmayı düşünmüyorum o yüzden alan olursa satabilirim.
Fiyat: 1500ytl
Siteye domain de dahildir. Güzel bir domain site bu ada göre tasarlandı zaten.
Adsense yerleşimleri çok iyi (bana göre) Adsense reklamlarının önündeki oyun resimleri sistemdeki oyunların resimlerinin random gösterimi sonucu çıkmaktadır.
Üyeler oyun uploadı yapabilmektedir. İstenirse oyunlara yorum ekleme özelliği eklenebilir.
Admin panelinden kullanıcıların eklediği oyunları onaylama ve silme mevcuttur.Admin panelinden kategori ekleme silme,v.s. işlemler yapılabilmektedir.

Oyun başlangıcında siteyi tanıtan bir bölüm mevcuttur şu an için basit kodlarla yapılmıştır ama site tamamlandığında oyun dağıtmı yapabilirsniz yani A sitesi sizin sitenizden oyun aldığında önce sizin reklamınızı görecek daha sonra oyuna girecektir.

Ayın 27 sine kadar teklif çıkmazsa site satışı durdurulacaktır.

Dipnot: Aramızda flash oyun sitelerinden aylık 300-500$ kazananlar var. Bu siteye adam akıllı hit sağlarsanız eminim verdiğim rakamlar çokta uçuk olmayacaktır.

1500 ytl dememin sebebi bu kazancı sağlayabilecek bir site olabileceği. Alan yoksa zaten kendim kullanıcam bu yüzden almayabilirsiniz. 1500 ytl fazla gelebilir. Ama rakam bu.

Başlıkta geyik yapmaktan uzak durursanız sevinirim. Tamam 1500 ytl fazla dersin biter neden geyiğe vuruyorsun onu anlamadım ?

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hit yazmamışsın nasıl 1500 Ytl istiyorsun bu siteye ?

Hit Varsa nerelerden geliyor ziyaretçiler

R

rergun

Misafir
anladıgım kadari ile site henüz online değil daha.. hitte yoktur..
fiyat konusundada arkadaş gerekli açıklamayı yapmış.. :D

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dipnot: Aramızda flash oyun sitelerinden aylık 300-500$ kazananlar var. Bu siteye adam akıllı hit sağlarsanız eminim verdiğim rakamlar çokta uçuk olmayacaktır.

1500 ytl dememin sebebi bu kazancı sağlayabilecek bir site olabileceği. Alan yoksa zaten kendim kullanıcam bu yüzden almayabilirsiniz. 1500 ytl fazla gelebilir. Ama rakam bu.

her flash oyun sitesiyle 300-500$ kazanılmıyor emin ol. Piyasada çok fazla flash oyun sitesi var bunların arasından çıkmak zor ve ayrıca scriptinde seo da yok. Umarım satışını istediğin şekilde noktalarsın. Kolay gelsin..

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seo ya uyarlanır bir iki dakkalık bi olay. Ayrıca script deyip durmayın komple siteyi satıyorum.

Diğer bir hususta yeni siteye pr ve hit sorma olayının garipliği. Düşününkü youtube gibi bir site yapmışım sıfır henüz kullanılmamış gerçekten dört dörtlük ama ne pr ne de hiti var yeni olduğu için acaba yine aynı şeyleri söylermisiniz ? hit yok 100 ytl vereyim mi dersiniz ?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seo ya uyarlanır bir iki dakkalık bi olay. Ayrıca script deyip durmayın komple siteyi satıyorum.

Diğer bir hususta yeni siteye pr ve hit sorma olayının garipliği. Düşününkü youtube gibi bir site yapmışım sıfır henüz kullanılmamış gerçekten dört dörtlük ama ne pr ne de hiti var yeni olduğu için acaba yine aynı şeyleri söylermisiniz ? hit yok 100 ytl vereyim mi dersiniz ?
sitendeki dort dortluk olan ne ?? bilgilendirimisin
adsen yerlesimi cok guzel demissin
bak bu scriptin fiyati 79$
ve adsense yerlesimi seninkinden kat kat daha guzel
http://www.flashgamescript.com/demo/index.php?username=demo&password=demo
sen %1tiklama alirsan o site %5 tiklama alir
domain adindan bahsetmissin ama oyun sitesi icindomainin pek bir etkisi yok
heleki senin kinin icinde games kelimesi gecmiyor bu bir dezavantaj
sunuda unutma herkez youtube den esinlenerek video scripti yada sitesi yapti
Ama sen baska oyun sitelerinden esinlenerek script yada site yaptin

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitendeki dort dortluk olan ne ?? bilgilendirimisin
adsen yerlesimi cok guzel demissin
bak bu scriptin fiyati 79$
ve adsense yerlesimi seninkinden kat kat daha guzel
http://www.flashgamescript.com/demo/index.php?username=demo&password=demo
sen %1tiklama alirsan o site %5 tiklama alir
domain adindan bahsetmissin ama oyun sitesi icindomainin pek bir etkisi yok
heleki senin kinin icinde games kelimesi gecmiyor bu bir dezavantaj
sunuda unutma herkez youtube den esinlenerek video scripti yada sitesi yapti
Ama sen baska oyun sitelerinden esinlenerek script yada site yaptin

Verdiğin siteyle karşılaştırma hiç olmamış :) 5 katı öyle mi yuh diyorum. Domain adı harika falan demedim sadece site adına göre yapıldı site dedim :)

Esinlenme olayı diye bahsettiğin olayıda anlayamadım ne demek istediğini ?

---

Fiyat pahalı demiş arkadaş eleştirisini koymuş ne güzel budur işte.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Verdiğin siteyle karşılaştırma hiç olmamış :) 5 katı öyle mi yuh diyorum. Domain adı harika falan demedim sadece site adına göre yapıldı site dedim :)

Esinlenme olayı diye bahsettiğin olayıda anlayamadım ne demek istediğini ?

---

Fiyat pahalı demiş arkadaş eleştirisini koymuş ne güzel budur işte.
evet yerlesim defaul olareak geldi halde bile seninkinden kat kat daha iyi
arti ozellike bakimindan da bir cok artisi var o verdigim demonun ama fiyati 79$
ogrenmek istedigimiz sey bu scripti 1500YTL yapan ne sahsen merak ettigim nokta su bu site yada scriptin 1500YTL degil 1000YTL edermi ??alici cikarmi sayet alici cikarsa bunada sahit olursam sahsen benim yapmam gereken bir sey var bilgisayarin fisini cekip bilgisayari kaldirip cope atmak ve bir daha internete girmemek :)
Yani uzun lafin kisasi istedigin fiyat cok cok cok cok ama cok Fazla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5