İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GreenZap Paypal'a rakip geliyor.

R

replax

Misafir
Green Zap Nedir ?

Green Zap yeni yapılanmaya çalışan, Pay-pal , E-gold gibi internette E-bay ve Yahoo Auctions gibi açık arttırma sitelerinde kullanabileceğiniz bir nevi sanal para hizmeti veren
bir şirket. Ancak böyle bir müşteri kitlesi oluşturmak için ön- üyelik olarak her üyesinin hesabına 25$ yatırıyor. Ön-üyelik dedim çünkü site şu an faaliyette değil sadece ön-üyelik kabul ediyor .

Ben bu siteyi rastlantıyla dün gördüm ve kayıt oldum . Bu arada daha çok üye çekmek için davet ettiğiniz her üye başına 5$ alıyorsunuz . Biliyorum fiyatlar biraz uçuk ama yinede denemeye değer. Kimsenin aklında soru kalmasın şu an ben bişey kazanmadım ama kazanıcakmıyım onuda bilmiyorum . 25$ bile yatsa bir kitap yada bir dvd alırız öyle seviniriz  :)

Arkadaşlar link bu GreenZap eğer buna tıklarsanız 25$ size 5$ bana gelicek. Tıklamazsanız da canınız sağ olsun.

En azından bi üye olun deneyin . Üyelik çok basit aşağıda anlattım

Bilgileri girip aşağıdaki kutulara bi tik koyuyoruz ve işlem tamam.

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitelerinde herhangi bir adres vs. goremedim bu yuzden bu adrese guvenemem. ve yukarda Alper Kosen yaziyor sanirim bu bir Turk :) o zaman asla guvenmem :D

R

replax

Misafir
o benim ismim güvenmek yada güvenmemek sana kalmış . Ben sadece linki verdim. biraz inglizce varsa orayı oku anlarsın . :confused:

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende ödeyeceğini pek sanmıyorum ama denemekte yarar var tabi..:D Bu arada site ne zaman kullanıma giricekmiş ne zaman kullancaz yazni 25$ı bilen war mı?..

M

M@latyæsporlu

Misafir
paypala rakipmi ? buna sen inanıyormusun gerçekten eğer inanıyorsan helal olsun.. bence bu kadar basit değil bu işler. bunun güvenliği var tek bir kişiyle olacak bişi değil.. ki yeterice güvenli bi para akışı sağlayabiliyormusun ?

M

M@latyæsporlu

Misafir
ha vede ayrıntıyla incelediğimde güvenilirliğin sıfır olduğunu anladım

hem kendin yazmışsın hemde başkası gibi göstermişsin. adını niye yazdın sanırım bi aile bankası bilemedin sülale bankası :p

R

replax

Misafir
Ben oraya ismimi yazdım bu kadar büyütülecek bi şey yok . Fake isim de koyabilirdim neyse. Ben yukarda dediğim gibi bişey kazanmadım daha kazanıcakmıyım bilmiyorum ama sadece deniyorum.. Yargısız infaz yapmayalım.

V

vipsigorta.com

Misafir
Green Zap

Ben siteye cok az baktim.Yapan arkadasi tebrik ediyorum .Her sitenin eksigi olabilir,bence eksigi var diyen kisiler, madem bu isi biliyorlar,yardimci olsunlar,bu gibi projeleri ozellikle Turklerin yaptigi desteklemek lazim.
Eger desteklemezsek yabanci sistemlere mahkum kaliriz,ve sonra yok su problem var soyle oldu boyle oldu diye burada ticket acmaya devam ederiz.

R

replax

Misafir
Arkadaşım yorumun için saol ama o site benim değil o yabancı bir site . Benimle en yakın bir alakası yok arkadaşlar atıp tutmuş aile şirketi filan. İsteyen üye olur isteyen olmaz olayı kişiselleştirmeyelim.... :mad:

E

EnigmaTR

Misafir
yaw belki her üyenin adına farklı klasör ve topic açıyordur bu sistem
hemen saldırmayın çocuğa :)

komando67

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar siz replax arkadasimizin adi altinda uye oluyorsunuz yani size uye olmaya davet etmis oluyo davet eden kiside o oluyor yoksa siteyi turkler yapmis felan deyil
ama guvenirlilik konusunda bisey diyemem

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar. Bu tip işler destekle falan olmaz. Eğerki böyle bir işe giricekler yatırımlarını yapsınlar. Ne olduğu belirsiz bir site. Neden para vericez. Bu tipte dolandırma teknikleri webde çok yaygın. Lütfen. Bu yazıyı yazan arkadaşı kötülemiyorum ama, bu şekilde dolandırılın çok insan var. Dediğim gibi paypala rakip olucak insan zaten parasıyla girer bu işe :) sakın olaki para vermeyin benim tavsiyem sadece... (paypala rakip falanda olunmaz bu saatten sonra)

R

replax

Misafir
Ne para vermesi ya ? kim dedi sana para ver . Para veren yok , isteyende yok zaten. Konu nerden nereye geldi. Dolandırıcılık ne alaka onu anlamadım. :confused: İnglizcesi olanlar varsa bi okuyusunlar . Binbir tane şuçlama geldi . Zorla üye olun demiyorum ki . İsteyen olur isteyen olmaz ,temmuzda görecez bakalım site açılınca ak mı karamı. Bende savunmuyorum siteyi kimsede öyle bi izlenim kalmasın,yukarda da dedim . Bekliyicez... Ben sadece bilgilendirmek için yazdım.

skassas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
replax biraz relax ve birazda boşverax :))))

Ben ne demek istediğini anladım arkadaşım. Nereye üye olmadık ki. Bide buraya üye olalım ölüm yok ya sonunda. Nasrettin hoca gibi ya tutarsa :)))

komando67

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
skassas' Alıntı:
replax biraz relax ve birazda boşverax :))))

Ben ne demek istediğini anladım arkadaşım. Nereye üye olmadık ki. Bide buraya üye olalım ölüm yok ya sonunda. Nasrettin hoca gibi ya tutarsa :)))

evet bende ya tutarsa deyip uye oldum :p

R

replax

Misafir
1 hafta kaldı bakalım nolcek :D Üye olmayanlar denesin bişey kaybetmezler

M

Maxi

Misafir
Arkadaslar Copright mesajlarinda INC yaziyor zaten. Yani replax sadece sitenin tanıtımını yapıyor. Siz size replax'ın zannettiniz herhalde :)
replax : Refererin oldum. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5