İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GS: 5 - Sion: 1

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Galatasarayı, bir FB.li olarak canı gönülden tebrik ediyorum. Adalet yerini buldu. Sion'lular; Gaz dedektörü ile gaz ölçeceklerine, kalelerin boyunu ölçeceklerine, kendi boylarının ölçüsünü alıp, gittiler.
GS:5 - FC. SION: 1 (FC. fecaatin kısaltmasıymış öğrenmiş oldular) :)

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yukarıdaki Konu Başlığında Sion'un golünü es geçmişim... Yetkililer düzeltirse sevinirim.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok gol kaçırdık çoook. Hakan Şükür yine işbaşındaydı. Yahu ne diyeyim ki şimdi ona ben. Bouzid 2 dakika kaldı oyunda, 2 şut attı, 1 tanesi gol oldu -ki bu adam defans oyuncusu ve 2 defa topla buluştu. Ya Hakan? Kaç pozisyon yakaladı, kaç pozisyon harcadı.

Bu arada, hakemle Sion'un 12 numaralı futbolcusu anlaşmış gibiydi. Sol kanattan bindirme yapıyor, kendini bırakıyor yere, her seferinde hakem faul veriyor. Skor böyle olmasaydı, bu kararlar çok tartışılırdı. Ama şimdi yendik ya, hiç hakem konuşmayız.

Lincoln her zamanki gibiydi. Ofsayt denen bir pozisyonda harika bir topuk pası attı ki taraftarların hep bir ağızdan "ohaaaa" dediğini duyabiliyorsunuz. Arda Turan şansını iyi değerlendirdi. Golü çok güzeldi. Ümit Karan yine fırsatçılığını, golcülüğünü konuşturdu.

Şu golü de yemeseydik, daha güzel olacaktı ama, yine de golü yedikten hemen sonra cevap verdik.

Şimdi sıra gruplarda...

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
GS'ye tebrikler. Ama Galatasarayında gözlemlediğim kadarıyla Forvete ihtiyacı var Nonda diye bir futbolcu aldılar onu hesaba katmadan sölüyorum çünkü hiç izleyemedim. Hakan Şükür ve Ümit karan ile anca TR liginde işi götürürler Avrupada özellikle Gruplardan sonrası imkansız.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tebrikler. Puan kazandık yine, UEFA puanlarına taktımda kafayı :)

Son maçlara göre en iyi 3. takımdık bu sene. İlk 10 a girelim yeter..

Normal sıralamada ise 14 ten 12. sıraya çıktık. Bu da bir gelişme ;)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
10. sıraya çıkarsak seneye şampiyon öneleme oynamaz

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet sonunda gerçek Galatasarayı izledik.Hakan Şükürde emekli olunca tamamdır bu takım.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
valla tebrikler, ne güzelde kazandılar, biz yine hüsrannnn(bjk) olduk
cry.gif

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla butun kanallar verdi SF2 TSR2 TSI 2 dsmart a para vermedık aksam 3 dılde mac ızledım daha kulturel oldu :D

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
samiyenden izledim macı taraftarın coşkusu süperdi :D karşılıklı atışmalar. eski acık - yeni acık ve numaralı stadı coşturdu. goller cok güzeldi ..

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O her zaman öyle zaten numaralı tribünden fazla ses çıkmaz.Yeni açık ve kapalı en çok bağıranlardır.

Numaralı demişim kapalı diyecektim. numarılıyı yuhladık zaten adamlarda hiç ses seda yok. bikaç kere atışma yaptık. sarı - kırmızı - şampiyon - cimbom :D süperdi...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
tebrikler....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5