İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gs için Avrupa coşkusu sona erdi!

Cyberay

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2. yarı başlar başlamaz ard arda yediğimiz iki gol adeta bizi yıktı ...birde üstüne arda kırmızı yiyince maç bitmşti artık.. Çok üzüldüm açıkçası

İnş bir daha ki seneye diyelim :(

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
haftalardır cihan dan zorla solbek yapmaya çalışıyor bir cacık olmadığını göre göre bunda ısrar ediyor... son üç haftadır hakan şükürü yedek soyunduruyor bugün ilk 11 de sahaya sürüyor... sürekli forvet ve orta saha ile oynayan greats savunma kurgusunda alternatifler üretmiyor aylar sonra zorunlu olarak tolga seyhan kadroya giriyor ve önüne gelen topu ıskalıyor.. biz bu suskunluk ve bu teknik heyet ile çok kaybederiz.. çok..

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
çok kötüydü cimbom çok... Hele o ikinci yarıdaki baskıyı nasıl atlatamadım şaşdım.Oysaki cimbom yenilsede ezilmezdi bugüne kadar.Ama cidden bugün ezdiler baskıyla.bir fenerli olarak çok üzüldüm.Keşke en azından UEFA ' da olsaydı ve ülkemizi temsil etseydi.Geçmiş olsun, umarım seneye çok daha iyi şeyler yapar..

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Arkadaşlar sürekli başlık açmaya gerek yok, gs ın guruptan çıkamayacağı kura çekildiğinde belliydi ama uefa yada gidememesi benim içinde surprise oldu

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resmen ezildik... sonuc boyle olmamalıydı ama adamlar haketti.. avrupayı bırak kendi liginde bile hiçbir basarisi olmayan bir takima ezilmek... dicek bişi bulamiyorum.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ne hale düştük yaw :(
bordeaux tan 20 gömlek üstü takımlara 5 geçen takımın vizyonunu nasıl küçülttüler..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yönetim İstifaaa :mad:
Yönetim, Yönetim Deilki :mad: İstifa :):mad:

İşte Türk futbolseverlerin mantığı. Başarısız olununca "yönetim istifa".

İşte bu zihniyetteki insanlar şunu da yapmıştı;
Daum 2 sene üstüste Fenerbahçe'yi şampiyon yaptı, 3. sene ligi ikinci olarak bitirince ayrıldı. Bundaki mantık nedir? Her sene illa şampiyon olmak mı gerekir? Hadi hedef ŞAMPİYONLUK olabilir, lakin bunu gerçekleştiremeyince neden yönetime, teknik heyete bu tür suçlamalar, istemler sunuluyor anlamış değilim.

Sabırsız olunursa takımın üzerinde tabi baskı olur, baskıyla oynamanın ne kadar kötü olduğunu da biliyorsunuzdur sanırım.

Şu Alex Ferguson'u ve Manchester United taraftarlarını bir örnek alabilseniz keşke. Adam Manu'yu kaç kere şampiyon yaptı, lakin kaç kere de şampiyon yapamadı. Ben kendimi bildim bileli de Manu'yu çalıştırıyor. Taraftar da sabretmeyi biliyor. Neden bizim insanlarımız "sabretmeyi" beceremiyor?

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gamend, Ferguson Allahın afrikasından çiftçilik yapan adamı gelip yıldız yapabilecek bir adam. Bizim teknik direktörler varolan yıldızları harcayan adamlar..

Arada böyle bir fark var, kaldı ki yönetim istifa ile teknik direktör istifa ayrı şeyler.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Fenerbahce'nin basina ben gecsem sampiyon yaparim Turkiye liginde. Avrupa'daki halden adamin teknik direktorlukten cakmadigi anlasiliyordu. Turkiye'de sampiyon olamadi diye atilmadi. Zaten Turkiye'de bir lig yok. 3 takimin oynadigi bir organizasyon var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5