İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GSMarena tarzı script yazdırılacak [PHP]

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
www.gsmarena.com sitesiyle birebir aynı cep telefonu tanıtımı için script yazdırmak istiyorum. PHP MySql ile kodlanmalı, php programcısı sitede olması gereken özellikler için gsmarena sitesini incelemelidir. Gsmarena'daki forum, ringtones ve software kısımları kodlanmayacaktır. PHP bilgisine güvenen ve referans verebilecek arkadaşlar özel mesajla istedikleri fiyatı ve msn adreslerini yollayabilirler.

progressivepassion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence siz bu iş için ne kadar bütçeniz olduğundan bahsedin ona göre insanlar yönelsinler ya düşünelim

progressivepassion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haha visitistanbul abi çok güzel cevap ben piyasaya bağlı olarak düşüncemi yazdım çünkü ben de bu işi yapıyorum o yüzden yazdım :D

ahmetekinler

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bende bu tarz bi site yaptırmak istiyorum banada özel mesaj geçermisiniz fiyat tekliflerinizi
teşekkürler

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
2007-05-21, 20:14 tarihli bir mesaj.

İsteğinizi yeni bir konu açarak belirtmeniz daha faydalı olabiliridi...

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
500 ytl ye bahsi geçen scripti yazabiliriz. pm atınız görüşelim.

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Clonlarını editleyip verecek .. İmkansız diye birşey yokki

sanırım bu cümlen olaya genel bir yaklaşımdı.

zira editleme yapmıyoruz biz, tüm yazdığımız ve yazacağımız kodlar tek harfine kadar kendi üretimimizdir.

saygılır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5