chat ege.net

GTA 6 görevlerini tamamla kripto para hediye

dogankisisel

Onaylı Üye
Katılım
20 Tem 2019
Mesajlar
6
Yaş
25
Konum
istanbul
Grand Theft Auto (GTA) olarak bilinen serilerinin dünya’nın her yerinde kullanıcı olan oyun ile alakalı yeni versiyonunda kripto paraların GTA 6’da da yer alacağı ortaya çıktı. Rockstar Games kripto paraları oyunculara satmayacak onları müşteri gibi de kullanmayacak.

GTA 6 görevlerini tamamla kripto para hediye

Bütün oyunlar hakkında sızdırma yapan Tom Henderson, Rockstar Games’in GTA 6 ile birlikte borsa özelliğini hayata geçireleceğini twitter hesabından iddia etti. GTA serilerinin oyun içi zorlu görevleri tamamlayanlara da ödül olarak kripto para verileceğini ileri sürdü. Bir önceki oyunlarında görev tamamlayanlara nakit para hediye ediliyordu.

Görev sonunda bitcoin senin

Tom Henderson paylaştığı ilk tweette Rockstar Games’in GTA 6 oyuncularına vereceği kripto paranın Bitcoin olacağını söyledi. Ancak ilerleyen saatlerde içeriden aldığını iddia ettiği bir başka duyumuda oyun severle paylaşan Henderson, bunun Bitcoin olmayacağı ve farklı bir isim kullanılacağı bilgisini paylaştı.


Kaynak : VUUPNET
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst