İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gta3 ü rahatlıkla oynayamıyoruum!!!

A

Anonymous

Misafir
selam..benim bilgisayarım pIII866,asus cusl2c mainboard,256mb ram, 40gb Seagate barracuda ataIV hdd, soundblaster live value ses kartı ve Geforce3Mx400ShMax 64mb sdram bilgisayarım var..fakat ben bi türlü gta3 oyununu istediğim performasta oynayamıyorum...800x6oo çözünrlük ve yukarısı için oyunda çok gıcık noktalarda atmalar yapıyor.draw distance i sıfıra getirmeme rağmen.....oynanamayacak akdar değil fakat doğalda değil ama oyun oynarken konsantreyi bozacak kadar kötü atıyor bazende oynanamayacak kadar:((...çünkü benden daha kötü bilgisayarlarda bile rahat oynayan arkadaşlar var..oyunu ancak 768x5090 küsür çözünürlükte oynayabiliyorumki oda çok rahat sayılmaz....
bilgisayarı format attıktan sonra bile halen böyle, yamasını da denedim olmadı, ekran kartı sürücülerinide denedim..yaw bu atma neden kaynaklanabilir????yardımcı olursanız sevinirim.....

A

Anonymous

Misafir
grafik karti özelliklerinde Direct3d ve OpenGL 'de Vsync - always disabled bu biraz hiz getirir.
ikincisi sadece grafikkartinin degil diger parcalarinda sürücülerini aktuelle mesela chipset...
egerki Ram kaliteli birseyse cas latency'i 2 e al...bank interleave = 4 way...

ayrica grafik kartin nasil birsey anlayamadim cünkü ge-force3 serisinde MX karti yoktu. markasini tam olarâk söyleyebilirmisin?

A

Anonymous

Misafir
ekran karını yanlış yazmışım geforce3 değil..:)Geforce2 mx400 sh max 64 mb sdram..ve ayrıca direct3d ve openGL de vsync always disable ile ne yapmama gerektiğini anlamadım...

A

Anonymous

Misafir
Ben bilgisayara ilk yüklediğimde cızırtı yapmıyor oyunda ama 2. 3. kez girdiğimde cızırtı yapıyor ses ekrarn duraksıyor fakat silip başka bir dizine tekrar kuruyom 1. oyuna girişimde cızırtı yapmıyor ve ekran baba gibi çalışıyo 2. 3. te cızırtılı ama cızırtıyı halletmek oyun sırasında windows a çıkıyom tekrar giriyom cızırtı yapmıyor ve ekran baba gibi çalışıyo ama bir süre sonra tekrar yapıyor

A

Anonymous

Misafir
arkadaşlar bende rahatlıkla oynayamaıyorum. Benim işlemcim de PIII 800
I will mainboard,256 ram(yalnız ram'lerden biri 100,diğeri 133mhz),ge-force2 ekran kartı,creative sound blaster ses kartı. Eğer yardımcı olan olursa bana da bilgi verirseniz sevinirim..

A

Anonymous

Misafir
Aynen benimde p3 800eb mhz 256 133 Century ram Geforce ddr Creative SBlive Value Asus CUSL2 i815E board 30 GB maxtor ATA100 7200rpm Ses ve ekranda gıcık ediyo adamı

A

Anonymous

Misafir
ya arkadaşlar hiç mi bir insan bu yardıma muhtaç kimselere yardım edemiyor:))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5