İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

guajiraya avatar bulma kampanyası

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
guajira nın mesajlarını okuyamaz hale geldim yüksek mercilere başvurucam artık o derece. burdan 70 milyonun önünde söylemek istiyorum "değiştir o avatarı. uyku düzenim bozuluyor gördükçe." zaten inanılmaz korkunç bir filmdi her senin mesajını gördüğümde tüm sahneleri canlanıyor gözümde. oy birliğiyle burdan guajiraya uygun cici şeker kelebekli filan bir avatar bulalım arkadaşlar.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bence de avatarını değiştirsin. (aslında sırf yeni avatarımı göstermek için :D )

G

guajira

Misafir
Bugün ankaraya geldim "Tr.St" ile buluştuk o söyledi pembekedi senin avatar için kampanya başlatmış diye. koştum geldim nete. Ne istiyonuz "samara"dan anlamadım gitti :) şirin bi kız.

Şaka bi yana eski avatarımı da birileri beğenmedi (Nazi Bayrağı) bende bunu kullanmaya başladım. Şimdilik idare etceksiniz napalım :) Eve önünce bişiler düşüncem artık. Önerilerinizi bekliyorum.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
pembekedi bekir arkadaşim sevmez kelebekleri şahsen solemiş oliim :D

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adını söylemesene guajira ya!

bak şuna bile razıyım :(

gargamel.gif

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birde msn de kullanmazmi.... online oldugunda ekrana bakmamak icin kafami ceviriyorum valla:) rica etsem msndende kaldir su cirkin seyi..
korku flimlerini sevmem..binde bir izlerim oda pisman olurum sonunda kesin..resimleri bile korkutuyor beni:D

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi' Alıntı:
adını söylemesene guajira ya!

bak şuna bile razıyım :(

pembekedi fazla duygusal davranmıyor musun? bende şahsen korku filmlerini sevmem, keza bende huylanırım öyle resimlerden ama bakar kör olduğumdan çevremdeki şeylere dikkat etmem. Bekir bey in avatarını bile yeni farkettim...
değişse de değişmesede bi garip forum elemanıdır kendisi napsın :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayır ben korku filmlerine bayılırım da bunun kadar korkuncunu görmedim! ikincisini nasıl izledim bilmiyorum yastık izledim daha çok. o yüzden o avatar de ği şi ceeeek bananeeee.. bak gülşehri de kokruyo sen utanmıyo musun forumun küçücük kızlarını korkutmaya guajira hı?

G

guajira

Misafir
Alın bakalım değiştirdik. Bundan da korkmazsınız umarım :) Nazi ambleminin yerini tutmasa da idare eder.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
diğeri güzeldi bence geri dön !

filmi de harikaydı.. özellikle sonlardaki salak polisin 'ama evi yanmadan kurtarmayı başardık' lafı!

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
deniz sekinin de samaradan pek farkı yok ama olsun hiç değilse daha iyidir bunun sesi biraz daha güzel :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5