İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gulpgulubik ' le ayda 30 000 kazanıyorum

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Gulpgulubik yeni nesil para kazanma yeriniz olucak.Adsensi unutun , site yapmayı unutun size tek gereken bu yöntem.Ben 11 aydır bu yöntemle para kazanıyorum tam tamına aylık 30.000 tl.İnanmak size kalmış.Forumda beni bilen biliyor...

Gulpgulubik şu ana kadar toplamda dünyada 200 milyon dolara yakın para dağıttı ve tamamen yasal bir süreç...

Size sırf iyilik olsun diye bu sistemi açıklıyacam tabi refimle üye olursanız sevinirim.Ben 30 000 kazanıyorum zaten bana gerek yok ama siz refimle üye olunca %4 daha fazla para kazanıyorsunuz.Sırf sizin için açıklıyorum bu sistemi babanız olsa yapmaz.

Gulpgulubik tamamen altta kalanın canı çıksın mantığı ile keriz bulmanız üzerine kurulu bir sistemdir.Şimdi kendinizi keriz olarak görmeyin sisteme bulacağınız kerizlerden alıcağınız paraları bir düşünün.Hoşunuza gitti değilmi :) Hemde okadar kolayki ...

Lütfen bu sistemi herkezede söylemeyin bir süre sonrada buradan kaldırıcam zaten.Çünkü buraya girenin para kazanmaması gibi bir durum yok herkes kazanıyor..

Refli link
Refsiz link

Armandos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Referansın ile üye oldum çok kazandırıyor gerçekten teşekkürler. İlk girişti 1000 Tl verdiler.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
kimle dalga geçiyon olm sen :D kim ne dedi sana

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Refinle üye oldum hemen cebimi aradılar. Son model bi jeep kazanmışım yarın almaya çağırıyolar kazandığım 50 milyon dolar içinde banka ibanımı istediler verdim pazartesi eft saatinde göndereceklermiş. Çok tenk yu emeğe saygı artı rep.

image_kjonvncdszsnbtfxnbqtvoaoaljsffcr1432646_front_.png

0.jpg

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Şimdi şaka maka ama işin ciddi tarafıda var arkadaşlar.Böyle yazıların daha süslüleri ve daha işe yaramazları forumda dolaşıyor. Kanıpta paranızı ve zamanınızı boşa harcamayın.

Onun yerine adsense olsun nebiliyim grafik yapmak ,programlama öğrenmek olsun geleceğinize daha dolu bir yatırım olur ;)

Yiyenlerede bişi demiyorum :D

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Gulpgulubik'a alternatif site çıkmış Gullupgullup. Gulpgulubik ne verirse, 2 katını vereceğiz diyorlar. Gulpgulubik'den kazandığınızın kanıtını gösterin, hiç yoktan gösterilenin iki katını ödeyeceklermiş.
Sadece refli üye olunabiliyormuş.
Refli link için PM atınız, banka hesap numaramla birlikte refimi göndereceğim size.
2 kat kerizlik Gullupgullup'da...

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
refinden üye oldum. yarın bizim yurdu satın alabileceğim. sırf sen bu iyiliği yaptın diye diyorum istersen gel yurda ortak ol :D

free45de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi şaka maka ama işin ciddi tarafıda var arkadaşlar.Böyle yazıların daha süslüleri ve daha işe yaramazları forumda dolaşıyor. Kanıpta paranızı ve zamanınızı boşa harcamayın.

Onun yerine adsense olsun nebiliyim grafik yapmak ,programlama öğrenmek olsun geleceğinize daha dolu bir yatırım olur ;)

Yiyenlerede bişi demiyorum :D

Bu başlık bayağı faydalı olmuş.Bende gubilisitelere üye olup para kazanmaya çalışırken burayı buldum :D

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Hep hayallerimde böyle bir konu sahibi olmak..

asanusta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yalan_soyleme.jpg

yalan söylemek bir savunma mekanizmasıdır. Pek çok cezadan, azardan yalan söyleyerek kurtulabildiğini deneyimleyen çocuk, yalan söylemeyi bir alışkanlık haline getirir,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5