İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gün geçtikçe değeri artan site

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
kısayoldan para kazanmak isteyen bi akıllı arkadaşımız.

---------------------------------------------------------------------
Merhaba,

Ben McQueen. Bu internet adresini bir alıcıya satabileceğimize inanıyorum.:D İşte sana teklifim. Benimle ortak olmak istermisin? Cevabın "Evet" ise seninle satış fiyatını yarı yarıya paylaşabiliriz. Şimdi, benimle ortak olabilmek için burayı tıklaman gerekiyor. Sonrasında seninle birlikte bu internet adresini satabilmek için çok çalışacağız.

site: visitallday.com

site hakkında siğer açıklama :)

Siteyi yapan McQueen lakabli turk genci, kendisiyle ortak olan biriyle parayi yari yariya paylasacakmis.
ziyaret basina sitenin degeri 0.01 dolar artiyor,
kayit olmak icin sitedeki become a patner with me linkine tiklamaniz yeterli
kayit olduktan sonra artik sizde sitenin populer bi adres olmasi icin ugrasip mailler,reklamlar vs seyler yapmalisiniz ki alici bulun site satildiginda belkide o sansli ortak siz olucak ve McQueen ile parayi yari yariya paylasicaksiniz.
ilginc bir site bol sans...
---------------------------------------------------------------------

bence komik bir olay :p

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
We will share the selling price between us ( fifty-fifty)

euheuhe. fifti fifti, pazarcılık sektöründe umduğunu bulamayınca bu işe girdi heralde.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bence akıllıca bi yontem inanları hesaba katarsak bayaa para yapabilir bu yolla

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az önce diğer bir başlıkta benzeri bir çalışma vardı.Piksel loto :) Yine soruyorum nereye gidiyor bu internet.
-çılgınlığa. sanırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5