İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gun oyunu

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu oyunun tam anlamıyla manyağı oldum ama hileleri hicbir sitede bulamadım bir tek save dosyasını buldum ama ben bunun para hilesi vs. arıyorum bilen lütfen paylassınlar :( .

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
marissoft bu gunplus8 i nerye yüklemem gerek bu sifrelerin calısması icin

S

sedef

Misafir
Yeri fark etmez ilk onu programı aç, sonra oyuna gir, oyuna girdikten sonra,
alt + tab tuşlarıyla windowsa dön, prgramdaki komutlara bas; hepsi çalışacak.
Oyunun yüzde ellisini bitir ondan sonra foruma geri dön :)

the_fero

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu oyunu ps2 de oynadım ilk bölümü bir türlü geçemedim hani şu ördekleri vuruyorsun nasıl geçtiniz bu bölümü

S

sedef

Misafir
the_fero' Alıntı:
ben bu oyunu ps2 de oynadım ilk bölümü bir türlü geçemedim hani şu ördekleri vuruyorsun nasıl geçtiniz bu bölümü

O taraflar oyunun zaten başı, ördekleri hızlı vurman gerek acele etmen lazım.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya oyun kolay ben normalde oynadım zaten sonlarındayım suan basları olan generalle kapısıyorum(sifresiz geldim buraya kadar) ama o adam ölmüyor uyuz etti beni simdi sifreyle denicem bakalım nolucak

S

sedef

Misafir
LUGAS' Alıntı:
ya oyun kolay ben normalde oynadım zaten sonlarındayım suan basları olan generalle kapısıyorum(sifresiz geldim buraya kadar) ama o adam ölmüyor uyuz etti beni simdi sifreyle denicem bakalım nolucak

Orasını ben 1 günde geçtim şifre ile geçmez, tam nasıl yaptım bilmiyorum ama onu yukarıdan aşağı indirdim ancak oyle öldü. Onu öldür süprizi açıklayacam :)

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sedef' Alıntı:
Orasını ben 1 günde geçtim şifre ile geçmez, tam nasıl yaptım bilmiyorum ama onu yukarıdan aşağı indirdim ancak oyle öldü. Onu öldür süprizi açıklayacam
oyun bitti süpriz nedir?? :D

S

sedef

Misafir
Süpriz oyunun bitmesi ama bakarsan yüzde 50 si tamamlanmış gözüküyor görevleri tamamlarsan (onlarda bir sürü) ancak oyun öyle bitiyor. Bence oyun çok güzel ama senaryo çok kısa.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet bir ara kaptırdım kendimi kızın bogazını kesince saydırdım herife bu duyguyu en son max payne 2yi oynarken mona öldügünde hissetmistim :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5