İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güncel Alexa Sıralamanız

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Arkadaşlar Alexa'nın mantığı tamamen sık güncelleme üzerine. Özgün içeriğe değer verdiğini zannetmiyorum. Google PR değerlendirirken içeriğe, hitlere vs. birçok değişkenlere değer veriyor. Fakat Alexa sıralamasında değişken yok, tek önemli husus güncelleme.

Misal, sürekli kopya içerik giren ama her gün içeriğini arttıran bir sitenin Alexa değeri; arada sırada içerik giren ama hem teması, hem de içeriği özgün olan birçok siteden daha iyi durumda.

Yani Alexa'ya çok fazla kafanızı takmayın bana kalırsa. İçerik önemli değil, her gün abuk subuk yazılar yazın, siteyi sürekli güncel tutun, 5 ayda 500,000 Alexa'ya gelebilirsiniz. Sitenin değerini Alexa değil; doğal hitler, yorumlar ve biraz da Google PR belirler.

Tek esprisi değeri ne kadar düşükse o kadar kulağa hoş gelmesi işte.

zaten ne kadar çok güncellik o kadar googlede üst sıralara çıkma doğal olarak hit eşittir alexa.bir döngü sözkonusu.

isteyen varsa bir ayda alexanızı 50tl karşılığında 200k altına çekeyim.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
alexa suan bnde hiç bir sitenin değerlerini gostermiyor toolbarda hata var galiba? bende hata yoksa sitesinde de sorun var

ReSt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Alexa Traffic Rank: 75k
Türkiye Traffic Rank: 688

:)

Celebi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
selam,

www.xsinema.com

Alexa Traffic Rank
globe-sm.jpg
1,824,716

Traffic Rank in TR
tr.png
16,619

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5