İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güncel İddaa Tahminlerim ...

elitwebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar burada elimden geldiği kadar sizinle legalpara tahminlerimi istatistiklerle birlikte paylaşacağım saygılar...

515 üst olabilir bence.10 golle grubun en çok gol yiyen takımı olan pana kopenhag a dayanamayabilir kopenhag maçları son 5 maçta 4 defa 2.5gol oranının üstüne çıkmış .Pananında son 5 maçta 3 ü 2.5gol üstüne çıkmış.son 10 maç göz önüne alınırsa yüzde %70 olarak maçları üst bitiyor.legalpara oranıda 1.70 bence daha kazançlı olur ama sonuç ne getirir bilemeyiz.
1.70

516
lyonun Yoann Gourcuff, clement cesar delgado gibi oyuncuları eksik...
geçen hafta schalkeye deplasmanda 3-0 yenildi..
karşısında geçen hafta benficayı yenerek uefa umutlarını son haftaya taşımış hapoel var.lyon hapoeli yenerse şl üst turuna çıkacak yenilirse ve benfica 4 farkla yenerse şlye çıkacak bunun yanı sıra hapoel lyonu yenerse benficada yenilirse veya berabere kalırsa schalkeyle hapoel uefaya gidecek. o yüzden 2 takımda gol için saldıracak bu yüzden üst denenebilir 2 takımında yaptığı toplam 10 maçın 7 si 2.5 gol oranını geçmiş . üst oranı : 1.55

518
tottenham için prestij maçı adamların 10 puanı var gruptan çıkmayı garantilemişler.interinde 10 puanı var belki 1.lik için uğraşırlar...
bunun yanı sıra twentenin 5puanı var ve avarajları -2 adamların şl legalparası kalmadı uefada hemen hemen kesin gibi werder bremen 2 puanı sahip ve -9 avarajı var.Werder bi mucize gerçekleştirmezse twente uefada yoluna devam edecek bu yüzden benim tahminim twente gol atmaktan çok gol yememeye oynayacak.ha tottenhamda atarsa 1 gol 2 gol atar bırakır.es kaza twente 1 gol atabilir bu yüzden üst alt oynamaktansa 2-3 gol olur oynamak daha mantıklı geliyor bana 2-3 gol oranı :1.75

513 benfica-schalke
bu maç üst biter en güvendiklerimden biri... saygılar..
oran:1.70

Toplam Oran: 7,84
Kupon Bedeli: 2,00 TL
Toplam Kazanç: 15,68 TL :)

elitwebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tek Maçtan Yattık :(
513 3-0 üst
515 3-1 üst
516 2-2 üst
518 2-3 gol dedik 3-3 bitti.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
başlık güzel :) varımı yokumu iddia da kaybettim 1 misli bile oynamıyorum artık :D

elitwebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
551- Marsilya - Chelsea
cehlsea son 5 maçından sadece 2 tanesinden 3 puan alabilmiş 2 maç beraberlik ve birde mağlubiyeti var bunun yanı sıra chelseade benayoun,alex,zhirkov ve lampard yok.
marsilya ise son 5 maçta 3 galibiyet 1 beraberlk 1 yenilgi almış
grubun en çok gol atan 2 takımı karşılaşacak ...
aynı zamanda grubun en az gol yiyen 2 takımı 3'er gol yemişler.
marsilyanın evinde çok baskı yediğini biliyoruz aynı zamanda çokda ters bir takım chelseanın da sakatları göz önüne alınırsa süpriz kuponlar için beraberlik ama banko kuponlar için üst denenebilir...
beraberlik:3:20(süpriz kuponlar için)
üst:1.85(BANKO)

555 Zilina-Spartak moskova
zilina son 5 maçında sadece 2 kere kazanmış sakatlıkları ve cezalıları yok muhtemelen iddialarıda olmadığı için as kadrolarıyla çıkmazlar...(gerçi çıksalarda bişey değişmez :D)
grubun 5 maçta 17 gol yiyerek en çok gol yiyen takımı...
spartak moskova ise hiç kazanamamış son 5 maçda 2 kere yenilmiş 3 kere beraaberlik almış bu kötü gidişe zilina gibi bir takımla son vermek çokda mantıklı geliyor.uefayı garantilediler... kötü gidişe son vermek için mükemmel maç bana göre bu maç spartak moskova alır.
Moskova Yener(BANKO):2.00 oran...
süpriz:x/1 oran: 5.75

553 Real Madrid - Auxerre
Rela Madrid son 5 maçın 4ünü kazanmış ve 1ini barçaya farklı kaybetmiş.
realde kaka,higuain,sergio ramos,xabi alonso,canales,gago gibi önemli eksiklikler var bunun yanı sıra real grubu 1. bitirmeyi garantilemiş durumda...
auxerre'in başı saktlıklarla dertte bu maçda 3 puan alırsa ve milanda ajaxı yenerse auxerre'nin uefa şansı ortaya çıkıyor.bunun için kaybedecek hiç bir şeyleri yok kaznıp milanın ajaxı yenmesini bekleyecekler bundan dolayıda reale karşı açık oynamaları gerekiyor ve gol için bastırmaları lazım...realin kaybedecek bir şeyi yok prestij maçı onlar için bu yüzden fazla yüklenmezler ama auxerre açık oynarsa ve reale karşı hata yaparlarsa real bunu affetmez bu yüzden bu maça Real kazanır veya üst olur seçenekleri bana daha yakın geliyor.
üst:1.50(banko)
real kazanır:1.30(banko)
x-x(süpriz):6.0

554 shaktar donetsk - braga
bu maç için gözü kapalı üst oynanır...
en güvendiğim maç bu...
üst oranı:1.70(banko)
ilk yarı 1(süpriz):2.00

inş. yardımcı olabilirim.... saygılarımla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi