İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

günde 1000 dolar olurmu ki??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
U

username

Misafir
nakhit.com nasıl bi site bilen, kullanan varmı. Hit başı 0,25 cent verdiklerini söylüyorlar.. pop-up ile 1000 hit göndersem günlük 250 dolar mı kazancaz yani??

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
username' Alıntı:
nakhit.com nasıl bi site bilen, kullanan varmı. Hit başı 0,25 cent verdiklerini söylüyorlar.. pop-up ile 1000 hit göndersem günlük 250 dolar mı kazancaz yani??

tabi 2000 gönder bonus 250 daha veriyorlar. toplam 750$ alırsın günlük.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
dolarla aranız iyi değil galiba 25 cent verse 250 dolar yapar ; adamlar 0.25 cent veriyor buda 1000 hite 2.5 dolar veriyorlar anlamına geliyor...

H

hibrahim

Misafir
onu verseler gene iyi ya ne var açarım popup :) ama vermezlerrrrr varmı alan..

U

username

Misafir
:) yaw cidden, çok dikkatsizce bi mesaj olmuş, 250 dolar nerde 2,5 dolar nerde :) 2,5 dolar için pop-up mı açarım bea ..

p.s. Dolar hesaplarına çalışmalıyım biras :p

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
username' Alıntı:
:) yaw cidden, çok dikkatsizce bi mesaj olmuş, 250 dolar nerde 2,5 dolar nerde :) 2,5 dolar için pop-up mı açarım bea ..

p.s. Dolar hesaplarına çalışmalıyım biras :p

sen açtın da bir de ödeyecekler mi bakalım onu sor.

U

username

Misafir
250 dolar için açmıştım zaten bu topic'i, amacım ödeme yapıp yapmadıklarını sormaktı.. 2.5 dolar için sormaya gerek yok :) Ödeme yapsalar bile ne uğraşcam onunla..

B

besturk.net

Misafir
evet bende 2 yıl önce kullanmıştım böyle bişey. Adamlara dedim verin 24 $'ımı adamda sizin daha 24 cent olmuş dedi :D

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arklar çok basit: telefon numara + adres + isim eksiklik varsa güvenmeyin. Bunun vergi işlemi var bilmem ne... Tüm adam gibi yapan reklamcılarda bu bilgler mevcut. adsense.adbrıte.sedo...
yani kendiniz bile bunu çikarabilirsiniz sadece web sitesini iyi inceleyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5