İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günde 15 saat msn de online mis peh

R

RadyoBlue3

Misafir
Valla konuyu buraya yazdim,isteyen silebilir..

Adam diyorki günde 15-20 saat onlinem.Ilk baslarda dogrudur,bakarsin ne zaman gelsek online.Bir iki seye ihtiyacimiz olur sorariz ederiz yardim eder.Onun o deriinn bilgisinden cahiligimizden ötürü birseyler ögrenmeye calisiriz.O artik normal kullanici degildir,büyük adamdir.

O saatden sonra MSN e birkez giris yaptigini görürüz ve hemen sonra Offline,sizi bloke(ignore) etmisdir.Bu lafimi herkez bu sekilde yapan insanlar üzerlerine alinsin,yaptiklariniz cok adice ve sacma sapan bir olay.Dersin kardes isim var ilgilenemem.Ayip ya..Sen asp i php yi cgi yi.... yutsan ne olur insan olmadiktan sonra..Yani benim yada bizim gibilerin sucu anamizdan asp php cgi bilmeden dogmakmi,yada internet ile gec bulusmamiz mi?Erkek adam kendini msn den saklamaz,bu benim gururumu kiriyor..

Daha söyleyecek cok sey var ama onlarda icimde,benim bu durumumda olan insan coktur,neden buraya yazdiysam bu sekilde davranan insanlara sinirimi(sinirimizi)duyurmaktir,ama onlar bunlari tinlamaz,kendi asp dünyasinda,php,cgi dünyasinda kralliklarini ilan etmislerdir,biz de kim oluyoruzki..

Bundan sonrada bu forumlara yazmam,buradaki kimseyle de tanismam,yamuk yapilmaktan biktim yani..Haydi eyvalla artik ben gercek dünyadayim.

H

HostFirmam.Com

Misafir
doğrusunu sölemek gerekirse bende bazı kişileri blok ediyorum, sebebi beni listeseine ekleyen 100'e yakın kişi var. Oturum açar açmaz selm naber ? Bugün nasılsın ? bugün geç geldin gibi mesajlardan bıktım. Lütfen empatik olalım karşınızdaki insan çok yoğun olabilir her dakika sizinle sohbet etmesiniz beklemek doğru değildir.

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım benim msn 24 saat online ben bilg başında günde 15 saat civarı oluyorum ama o online işte her neyse aynı şekilde benim listemde de 100 den fazla kişi var biri geliyo geyik muhabbetine ne işime odaklanabiliyorum nede o an yardım isteyen birine iki kod yazıp Allah razı olsun dedirtebiliyorum. Bunu önlemek için yöntemim ignore değil o kişiye cevap yazmamak oluyor. Bunu daha iyi anlayabilmen için yaşaman lazım.

İkinci bir nokta biz de anamızın karnında php asp cgi perl delphi oracle sql bilmem ıvır zıvır öğrenerek gelmedik. biz de ona günlerimizi verdik bilg başında sabahladık bişeyleri öğrendik biraz da siz fedakarlık etmelisiniz. Bir insan kendi için vardır. Size yardımcı olurum ama biryere kadar ben evliyim ay sonunu bekliyorum ki parayı alayımda evde eksikleri alayım diye akşama kadar msn de help destek verene kadar işimi yaparsam ay sonu rahat gelir bilmiyorum anlatabildimmi umarım anlamışındır.
Bu bütün kişiler için böyledir.
Biraz daha mantıklı ol ve kızmanın anlamsız olduğunu anla lütfen.

Hadi kolay gelsin

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MSN listemde tam 373 kişi var ve her online oluşumda en kötü 150'si online. Gruplara ayırmaya kalktığın zaman iş içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

O yüzden yardım etmek için forumları kullanıyorum, msn genelde muhabbet için bide teknik destek vermek için. Ama bazen ikiside aynı şey olabiliyor tabi...

U

ULusAL

Misafir
Bırakın sadece kız ayarlıyayım :)

benimde yakındığım konular şu msn de rahatsız edilişlerim
çeşitli web sitelerinde ve mail ile herkese yardımcı olmaya çalışıyorum

Bırakın msn de kız ayarlayayım sadece :)

www.basarmakicin.com da kaLın...

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende ortlam 14 saat filan onlın ım gunde benımkı sızden beter her açtımda mesaj yamuru başlıyor bi yanda şarkı isteyenler bı yanda kufur edenler diğer yanda muhabbet etmeye çalışanlar msn ı olanın işi gucu yok sanıyor millet çou zman engel oluyo çalışmama :)

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Kimsenin kimseye yardım etme gibi bir zorunluluğu yoktur ama yardım edenlerde sürüsüne berekettir.

Ancak, bir düşünsenize sizin gibi yüzlerce kişinin yardım istediğini; Üstelik MSN'den. Bence en iyi yol, bu forumlar. Konusunda uzman birinin MSN yerine forumda bilgisini paylaştığı taktirde daha çok haz alacağını düşünüyorum ve bu genelde de böyle.

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim listemde kalabalık ancak meşgul olduğumu hiç çekinmeden söyleyebiliyorum. hatta msn plus ile otomatik mesaj seçeneğini yükledim, aktif hale getirip ben uğraşmadan onun yazmasını sağlıyorum. anlayışla karşılanıyor çogu zaman.

ancak yardım isteyen arkadaşlara bir lafım var; php konusunda 3 yıldır çalışıyorum. birileri bana yardım etti, bende herkese yardım etmek istiyorum. fakat bazen öyle mesajlar geliyorki deli oluyorum. adam sadece çalışmıyor diyor, ne hatası veriyor diyorum, hiç hata vermiyor diyor. herife yardım edebilmek için ağzından laf almam lazım, ama kerpeten pense işe yaramıyor, 100 tonluk vinç lazım. ondan sonra yardım etmedin diyor, deli oluyorum ya. dostlar, yardım edelim tamam ama lütfen şunu şunu şunu yaptım ancak şöyle bir hata verdi, acaba nedendir diye sorun. öyle bir soru gelsin bana, başımın üstünde yeri var. çünkü hatanın ne olduğu çok açık görünüyor ve 1dk içinde çözebiliyoruz problemi.

yardım isteyen arkadaşların yardım istedikleri insanlarıda düşünmelerini rica ediyorum. meşgulsek, meşgulüzdür :D

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
En güzeli Boş Temiz Bir MSN açmak ve sadece seni engellemeyen veya iş ortakların varsa onları eklemek. Benimde çok başıma geldi şu anda 5 tane msn değiştirdim 6. Msn hesabımı allahtan kimse bilmiyo : )

RadyoBlue3 seni birgünlüğüne benim makineye transfer etsek sapıtırsın öyle yok kral, yok tınlamaz demek kolay sende yaşa direk ignore etmezsen tüm listeyi gör.

Tam iki satır SQL kodu "select * from bilmemne where bilmemne='eiaea'" yazacam çıt mesaj geldi millete melhem ol, yok birisi geyiğe geldi geyik yap, yok şunun şurası ağrıya masaj yap. Sonuncuyu attım tabi de bu böyle oluyor. : ) Yani o da bişi deil tam if elseif döngüleri içinde kaybolmak üzereyim (switch sevmemde) kafam dağılıyo, toparla toparlayabilirsen

Benim dostum olan benim meşgul etmez. Nokta. Çok acil bi işi varsa zaten yardım ederim. Geyiğe Gelene Acımam : )

L

LiL_CaT

Misafir
herifin dedikleri cidden doğru bende bir zamanlar böyleydim msnde 15-20 saat online oluyordum(halada oluyorum)biri msnye ekleyince beni kimsin nerden niçin geldin die soruyordum.hehehe

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam

RadyoBlue3 sen gerçi küstün ama...

fazla laf salatası yapmadan belirteyim:
arkadaşların haklı olduğunu düşünüyorum.

kimse asıl işini bırakıp insanlarla yardım ile uğraşamaz, ama bu demek değil ki kimseden yardım alamazsın:

benim samimi olduğum,
tanıdığım,
arkadaşlarım,
bana bir şekilde faydası olan ya da faydası olma ihtimali olan,
daha önce bana yardım etmiş kişiler,
vb. irtibatıma msn de yardım ederim.

ayrıca imkanım olduğu ölçüde maddi olarak da yardımlarda bulunuyorum. mesela cebimdeki 1-2 milyonu ihtiyacı olduğunu düşündüğüm ve verdiğim para ile yemek alacağına inandığım fakir bir kişiye verdiğim çok olmuştur. yani anlatabildim umarım. fakir adam ve ben para vermezsem cebinde harcayacak parası yok, kazanamıyor da, aç kalmasın değil mi?

ama adam kocaman adam yani git çalış kardeşim elin ayağın tutuyor :)

vs.

saygılar...

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ShadowSong' Alıntı:
MSN listemde tam 373 kişi var ve her online oluşumda en kötü 150'si online. Gruplara ayırmaya kalktığın zaman iş içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

O yüzden yardım etmek için forumları kullanıyorum, msn genelde muhabbet için bide teknik destek vermek için. Ama bazen ikiside aynı şey olabiliyor tabi...

Msn 150'den sonra ekleme yapmıyor bende? Yapsada listede gözükmüyor...

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eminim sen bir defada 400 karakterden fazla da yazamıyorsundur yada aynı anda 3-4 kişi ile sesi ve görüntülü olarak da konuşamıyorsundur.

MSN Plus kullan o zaman!

S

SempatiX

Misafir
Ulusal Msnde Nasıl Kız Ayarlıon... Kafana Gelen Rastgele Bir Kız Mailinimi ekliyorsun ? Yoksa Googleden @hotmail.com Olarak Aratıp Kızlarımı Ayıklıorsun Aralarından :D Bırakın Bu Abaza İşlerini... Neyse Konuya Gelecek Olursan Bende Bir Çok Kişiyi Engellerim Ama Çok Konuştuklarında Daha Sonra Tekrar Açarım... Bir Shell Satmışımdır Adamın Serverini Kurarken Birisi Gelir Ya Dün Ne Oldu Bilion Mu ?.... Bugün Şu Konsere Gitmeliyim... Dayiii hele Bah Benim Nickimi Şifreliyemedim... Gibisinden Şeyler ... Ee Bu durumda Ne Yapılır Mecburennnn Engelleeeeeeeeeeeeeeee.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5