İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

günde 2 cent. Ertesi gün paypalda (ödeme kanıtlı)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Olabilir harkes sen çok para kazanıyorsan işallah daha çom kazanırsın. Ama kim kime hergün 2 cent gönderir.

Ben çok kazanıyorum demedim arkadaşım bu bir...

Eğer 2 cent'e para diyorsanız, hiç birşeydemiyorum size bu da İKİ

:D

Ama bak forumda günlük 2 cent gönderen arkadaşalr var . Hatta 50 günlük olanınıda peşin gönderiyorlar...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Komik

2 cent eksiği olan varsa ben yollarım gençler.

2cent eksiğim var ancak, her gönderdiğin 2cent için yine 2 cent eksiğim oluyor. Ödemeyi toptan yapayım dersen, göndereceğin toplam meblağ için yine 2cent eksiğim kalıyor.
Bu sonuçla benim 2cent eksiğimi kapatabilir misin?

(geyiğe dönüyor gibi)

cesebata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapın bakalım geyiğinizi.

2cent eksiğim var ancak, her gönderdiğin 2cent için yine 2 cent eksiğim oluyor. Ödemeyi toptan yapayım dersen, göndereceğin toplam meblağ için yine 2cent eksiğim kalıyor.
Bu sonuçla benim 2cent eksiğimi kapatabilir misin?

(geyiğe dönüyor gibi)

iki gün reklama tıklarsan 3. gün 4 centi paypalına istersin

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Buraya bu konuyu açarken kaybettiğiniz zamana yazık.

cesebata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 mesajda sen yazmışsın

Buraya bu konuyu açarken kaybettiğiniz zamana yazık.

Benim zamanım benden sorulur. Seni ilgilendirmez. Çünkü konuyu buraya ben açtım. Eğer dikkatini çekmeseydi buraya bununla beraber 2 mesaj atmazdın. Kendinize iyi bakın arkadaşlar. Bol kazançlı günler...

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Nerden Nereye... Tuhaf Olmuş. Okuduğum Onca Mesaj İçin Harcadığım Zamana Üzüldüm Açıkcası.

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bugün sayılar birbirine girdi :D 60 diye düzeltmiştim ama güncel mesajıma bakmamışsın demekki.Konuda iyice geyiğe döndü ama 2 cent komedi gibi.1 yıl onunla uğraşsan en fazla 5-6 dolar kazanırsın..

slm

Simdi ben bir aciklik getireyim yanlis anlma 0,2 cent cok bir para degil ama

"Damlaya Damlaya Gol olur" ben gunde 0,7 cent bir siteden kazaniyordum ..

Sonra derken 20 cent derken 1 dolar bir hafta sonra 50 dolar gunluk kazanmaya baslasim ..

O yuzden bunlar kucuk rakamlar . Ama isden biraz anladigin zaman mevle cogalir.. (Kendi tecrubendem soyledim)

Neyse ben rahatsiz ettim biraz kusra bakma pls.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi