İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günde 2 saatinizi ayırın ama kazanın!

gokhanduman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar , bir çok firmanın tıklama olayına takıldığınızı görüyorum fakat nasıl kazançlar getirdiğini bilmiyorum. Günde 2 saatinizi ayırarak iyi paralar kazanabilirsiniz. Bu paraları dilerseniz tekrar ptc vs. bu tür sitelere yatırarak değerlendirebilirsiniz bu size kalmış. Günde 2 saatinizi ayırarak aylık 100$ alt limit , üst limitin sınırı olmadan kazanç elde edebilirsiniz.

Kazanç sistemimiz : Youtube

Dilerseniz botlarla , dilerseniz vds ile yükleme yapabilirsiniz. Bu işten hiç anlamıyorum derseniz eğitim setlerimiz mevcut görselli videolu , e-booklarımız mevcut öğrenmenin yaşı yoktur. Her şekilde destek veriyoruz.

* Nasıl mail açacağınızı öğretiyoruz.
* Ne tür videolar yükleyeceğinizi öğretiyoruz.
* Partner ve adsense arasındaki farkı anlatıyoruz ve sizlere daha çok kazandıracak şekli gösteriyoruz.
* Taktiklerimizin sınırları yok ve taktiğim sayesinde günde 2 saat ayırarak güzel paralar kazanabilirsiniz.

Fiyat : 200 TL
Ödeme şekli : Enpara , paypal
İletişim skye : Amon.official

Taktik satın alındı. Çok teşekkürler.

arkadaşlar taktik satın alındı gerçekten işe yarıyor ufaktanda olsa para kazanmaya basladım önceden hep bosuna ugrasmışız tesekkürler amon :)

Kesinlikle anlatımı ve öğrettikleri kendisi gibi 10 numara.Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Tekrar çalışmak dileği ile..
Saygılar..

Tek kanalımızın Kazanç Örneği Sadece Tek Videodan Kazanılan Miktar

Merhabalar , bir çok firmanın tıklama olayına takıldığınızı görüyorum fakat nasıl kazançlar getirdiğini bilmiyorum. Günde 2 saatinizi ayırarak iyi paralar kazanabilirsiniz. Bu paraları dilerseniz tekrar ptc vs. bu tür sitelere yatırarak değerlendirebilirsiniz bu size kalmış. Günde 2 saatinizi ayırarak aylık 100$ alt limit , üst limitin sınırı olmadan kazanç elde edebilirsiniz.

Kazanç sistemimiz : Youtube

Dilerseniz botlarla , dilerseniz vds ile yükleme yapabilirsiniz. Bu işten hiç anlamıyorum derseniz eğitim setlerimiz mevcut görselli videolu , e-booklarımız mevcut öğrenmenin yaşı yoktur. Her şekilde destek veriyoruz.

* Nasıl mail açacağınızı öğretiyoruz.
* Ne tür videolar yükleyeceğinizi öğretiyoruz.
* Partner ve adsense arasındaki farkı anlatıyoruz ve sizlere daha çok kazandıracak şekli gösteriyoruz.
* Taktiklerimizin sınırları yok ve taktiğim sayesinde günde 2 saat ayırarak güzel paralar kazanabilirsiniz.

Fiyat : 200 TL
Ödeme şekli : Enpara , paypal
İletişim skye : Amon.official

Taktik satın alındı. Çok teşekkürler.

arkadaşlar taktik satın alındı gerçekten işe yarıyor ufaktanda olsa para kazanmaya basladım önceden hep bosuna ugrasmışız tesekkürler amon :)

Kesinlikle anlatımı ve öğrettikleri kendisi gibi 10 numara.Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Tekrar çalışmak dileği ile..
Saygılar..

Tek kanalımızın Kazanç Örneği Sadece Tek Videodan Kazanılan Miktar

quardian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 tane videoylamı bunu yaptın ? :deli
Fotolardan 2 video gibi görünüyor. Ben o kadar iyi değilim ama uğraşırsam bende yaparım sanırım :tili

gokhanduman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 tane videoylamı bunu yaptın ? :deli
Fotolardan 2 video gibi görünüyor. Ben o kadar iyi değilim ama uğraşırsam bende yaparım sanırım :tili

kanalda 2 video mevcut :

1. video ana video tek videodan kazanc sağlayan tek video
2. video ise kanalı network'e sokmak için kullanılmış video :)

Bence o kadar büyük konuşmamak gerek.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5