İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GÜNDE 2 SAATLE PARA KAZANMAK İSTERMİSİNİZ

sinandurgut07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar ne kadar uğraşacaksınız 0.01 lik link tıklamalar , 0.02 yorum yok 0.5 üye çekmek sonuç ? Evet arkadaşlar sonu elimizde koca bir 0 . Neden çünkü böyle işlerin potansiyali yoktur. Böyle işlerle 3-4 saat uğraşıp 5 kuruş kazanamadan emeklerimizi boşa harcayacağımıza bir network sisteminin daha az emekle çok yüksek Mevlalar kazanabileceğimizi herkes bilir. Ama network ürünlerini ben satamam diyeceksiniz üyede toplayamam diyeceksiniz her ay parada veremem diyeceksiniz diyeceksinizde diyeceksiniz. Zaten network işinide herkes yapamaz bunu çoğu kişi bilir ama herkes yaparsın sen derler insanları kandırırlar . Niye? kendi paralarını kurtarmak için .
AMA Success Group network sisteminde Ürün Satmak Yok ,Üye Peşinde Koşmak Yok, Sürekli Ürün Satın Almak Yok girerken 500-1000tl ücret ödemek yok .
Arkadaşlar bu foruma gelen her kişini internette çoğu işi yapabilir ve bir sürü secenek sayesinde herkes kendi işini seçiyor . bunun için facebookta dolaşmayı bilmeniz yeterli. EWET FACEBOOKTA DOLAŞIN YETER PARA KAZANMAK İÇİN!!
Herkesin hayalindeki iş imkanı gerçeğe dönüşmüş durumda.

10 Yıllık bir çalışmanın sonucunda devreye alınan

Success Group İş Projesi

internette günlük 2 saat veya daha fazla zaman geçiren kişilere

Çift Maaşlı bir iş imkanı sunuyor.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN :
http://ortakheyecan.com/successgroup?pid=4f0c603c98c7e
ARKADAŞLAR SADECE SEMİNERİ İZLEMENİZ YETERLİ

Sunulan iş imkanında herkesi ilk bakışta etkileyen en önemli özellikler :

Ürün Satmak Yok
Üye Peşinde Koşmak Yok
Sürekli Ürün Satın Almak Yok
Kendinize Uygun Görevi Seçiyorsunuz
Kazançlar her Ayın 15 inde Banka Hesaplarınıza Ödeniyor
Alt Ödeme Limiti Yok
Çalışma Saatlerinizi Kendiniz Belirliyorsunuz
İşe Girdiğiniz Anda Kazanmaya Başlayabiliyorsunuz
Her Konuda Sürekli Eğitim Alabiliyorsunuz
Kazananlarla Tanışabiliyorsunuz
Yaş Sınırı Yok
Her Meslek Grubuna Hitap Ediyor
Belgeleri İle Kanıtlanmış Tamamen Yasal Bir İş İmkanı
İşi Tüm Detayları İle İncelemek İçin Linke Tıklayabilirsiniz
DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN :
http://ortakheyecan.com/successgroup?pid=4f0c603c98c7e
ARKADAŞLAR SADECE SEMİNERİ İZLEMENİZ YETERLİ

onur57

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne yaptırıyorlar biraz bahseder misin ne gibi görevler yani.

sinandurgut07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ne yaptırıyorlar biraz bahseder misin ne gibi görevler yani.
hocam en basitinden şimdi aklıma gelen forum yöneticiliği , raporlama falan ama daha detaylı bilgi için semineri izleyin orada size daha çok bilgi verirler 1 saat kadar sürüyor zaten hiç birşey kayıp etmezsiniz

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dolandırıcı Metin Nitim in projeleri.

Sistem çok güzel olsa da iplerin tamamen Metin Nitim in elinde olduğundan dolayı su istimale çok açıktır.

Metin Nitim in istedikleri kazanır diğerleri sömürülür.

Hattındaki üst kişi müdür olduysa o hat kendini yırtsa yeni kayıt alamaz.

Sürekli şu kampanya bu proje diyerek para toplanır. Hiç bir zaman karşılığını alamazsınız.

Arkadaşım yok yakınken vaz geç derim.

Metin Nitim denen adamın ciğerini bilirim. Çok iyi tanırım kendisini.

İllaki bu işi yapacam dersen Metin Nitim in üç kağıtlarından bıkıp ondan ayrılıp kendi sistemini kuran dürüst çalışan gruplar var.

Hülya hanımın kurduğu yeni nesil kazanç grubunu tavsiye ederim.

Majere

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben birkaç defa toplantılarına katıldım. Ürün satmıyoruz kesinlikle falan diyorlar sonrasında üyelik için ürün lazım deyip ona bi güzel para alıyorlar. Kesinlikle iş konusunda net bir bilgi alamazsınız sunumlarda falan lafı dolandıra dolandıra anlatıyorlar. Sistem aslında basit bir nevi aff. marketing gibi düşünebilirsiniz, 150 tl ye falan üyelikler vardı eğer birisi sizin ref linkinizle o üyeliği alırsa iyi bir para ödüyorlar o 150 lik kısmın (90 falandı herhalde tam hatırlayamıyorum) + network sistemi de şöyle, sizin üye yaptığınız kişide kendine üye getirirse o üyeliktende pay alıyorsunuz network marketing ile başka bir alakasını göremedim. Ve [MENTION=25430]kfy2000[/MENTION] çok doğru söylemiş, çünkü değişik bir üyelik sistemi var en üst seviyede üye olamazsanız refinizden gelen pay falan azalıyor.

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistem aslında inanılmaz güzel. Ben bu Success Grupla 2 sene çalıştım.

Başındaki Metin Nitim dolandırıcılık yapmasa aç gözlülük yapmasa her şey harika olacak. Ben bu kadar karaktersiz ve aç birini tanımadım.

O yüzden uzak durun diyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5