İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

günde 30cent kazanın

M

murme

Misafir
http://www.eCashSurf.com/?ref=732

valla ben deniom benler 4$ oldu suan 10$ olunca ödüomuş merak ettim deniyorum denemek istiyen varsa benim referanstan takılırsa sewinirim

ödeyip ödemedigini bilmiorum garanti vermiorum yani ona göre :D

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl alacağını yaz , forumu okuyanlarda yararlansın ozaman..

böyle konuşmak kolay :)

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanii biraz zor dakikada 3 ,saatde180 ,1 günde 4320 yapıyor . 20 sn sayarsa bazen 25 bazen 30 sayıyor .30 günde 129600 yapar ayda 4 dolarmı kazanacaz full calısırsa

M

murme

Misafir
hayir 4$ a 100.000 hit satiolar neyse ben bunu ölesine kulllaniorum zaten günlük 120$ falan kazaniorum sitelrden bu sadece eglence amaçli :p

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardesim Konuyu Acıyorsun Acıklamasınıda Yap Sana Sormadık Günlük 120 DOLAR KAZANIYORMUSUN DİYe

A

altar

Misafir
togan1903 ve crawler kimse aptal değil, kimse bildiği şeyi söylemez, hiç kusura bakma.

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardes Ozaman Bu Adamın Bu Forumda Yeri Ne Forum Mantıgını Benmi Yanlıs Biliyorum yoksa

A

altar

Misafir
forumu oku anlarsın, burada önceden çok bilgi paylaşılırdı, sonra ne oldu? sponsorları söyledikçe sponsorlar bizi attı, çünkü hilenin dozu kaçtı.

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardes bölüm modları bu adamın ne mahsatla yazdıgını bilmiyormu adam üye kapacak aklı sıra böylelerini atacaksın forumdan.boşuna zaman kaybı ...

A

altar

Misafir
evet dostum adam üye kapmaya çalışıyor, bunda yanlış olan ne? bana sadece para az geldi, yoksa adam bulmuş sizinle paylaşıyor, -ki ben olsam yapmam. 3-4 ref kapacam diye paramdan olamam.

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baba paylasma bumu anlat diyoruz anlatmıyor..

ya tamam bosver sen farklı düşünüyorsun.ben farklı .Saygı duyarım ..Sana Kolay Gelsin

A

altar

Misafir
ya dostum yanlış anlama ben sana kıllık yapma derdinde değilim ama biz bunun zararını hep gördük onun için kimse bildiklerini yazmıyor, ha arada bazıları çıkmıyor da değil paylaşma heyecanıyla :p

linkvadisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya sen 100,000 hiti şirkete 4 dolara satıyorsun
onlarda üyelerine 9 dolar civarına satıyorlar

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Niye gerdiniz ortalığı ya:D Burda garip olan hiçbişi yok bence adam bilgisini paylaşıo.Zaten onun kazanacağı ref ona ne getirecekki en çok yüzde 10 verse bile hiç bi yararı olmaz zati.. :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5