İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gunde 80$ kazanmak istiyormusunuz ?

relativ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google adsense ile gunde 80$ kazanmak isteyenler bana ulassin, kendi adsense kodlarini sitelerimde yayinlayacagim siz gunde 80$ kazanacaksiniz ve hergun bana 40tl sini cepbank ile gondermeniz yeterli.

Detayli bilgi almak isteyen pm atabilir

Masweb

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Pm atar mısın? web sitenin adresini?

Senin bu kadar kazanman imkansız öyle olsaydı buraya bunu yazmamış olurdun saçmalama kanıtlasana günde 80 $ kazancını? konuyu report ettım

relativ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her hangi bir bit yenigi yoktur , sadece adsense hesabindan hicbir beklentisi olmayanlar gelsin lutfen !! Kar kardir diyenler gelsin benim bunu sizle paylasmamin tek sebebi sistemi yaptiktan 3 ay sonra google beni banlamis olmasi ama 2-3 ayda 1500 tl den havadan 4500 tl olsun ben varim diyorsaniz ve adsense hesabiniz bosbos bekliyorsa bence cok guzel bir teklif benimkisi

relativ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm isteyen arkadaslar ilk uc ay icin birisiyle anlastim bile kusura bakmayin. onun hesap ile isim bitince tekrar yazarim.

bu arada 3 gunde olmuyor kardes, olsa ben 6-7 ay para kazanamazdim (2 hesaptan)!!!! ama yine benim ac gozlulugumden dolayi banlandi! 80 yerine 200$ gunluge cikarinca olayi google'da hoop dedik o kadarda keriz degiliz dedi:) ama ben eminim 200 lere cikarmayi denememis olsaydim daha cook ekmegini yerdim google abimizin

cyberrx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsensi banlanmış olabilir banlı siteye başkasının adsensini koyana kadar yokmu başka eşin dostun onların adına bi adsense başvurusu yapıp kaldıgın yerden devam edebilirsin. Ayrıca banlı siteye başkasının adsensini yazınca olmuyor bu işler hatırlatmak isterim.

mute8100

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
herşeyden öteye bazı bu konulara dikkat etmek isteyen arkadaşlar vardır diye yazmak zorunda olduğumu hissettim.

Arkadaşlar videolara vs yerlere adsense kodu gizleyerek elde edilen kazanç tamamıyla haramdır. Bu hem adsensede banlanma sebebidir. hemde adworse binlerce lira para yatırarak reklam veren insanların hakkına tecavüz etmek, paraları haksız yere zimmete geçirmekten başka bişeyler değildir. Suçtur.

Kendinizi o kişilerin yerlerine koyun ve düşünün. Siz google adwordse 1000$ yatırdınız ve domates satmaya çalışıyor ve reklamını yapıyorsunuz. Karşıdaki adam videonun click bölümüne adsense kodunu yerleştirip (daha çeşitli yollarıda var) hiç niyet etmediği halde domates ihtiyacı olmadığı halde sizin domates reklamınıza bilinçsiz olarak tıklayıp sizi zarara uğratıyor. Ve o reklamı bilinçsiz olarak tıklattıran kişi reklamlardan sözüm onu 4500 tl kazanıyormuş. Kazandınmı kayıpmı ettin. kimin hakkına tecavüz ettiğini kimin parasını çalarak zimmetine geçirdiğini (bu adam müslümansa belki canebı hakkın huzurunda seni affetme imkanı var, ama kafirse o zaman hiç bir ihtimal kalmaz helal etmesi mümkünde değildir.) bilme ihtimali, hiç yoktur. ve tabi hellalleşme ihtimalide yoktur. Öyleyse sonuç cehennem ateşinde ynarak o 4500 tlnin cezasını ödemekten öteye gitmez gidemez.

dinimizin kuralları forumdada geçerlidir herhalde bazı haksızlıklara mesaj yazıyorum ve yazmaya devam edeceğim.

relativ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mute kardes cosmussun valla tebrik ediyorum :)) ama benim yaptigimda reklam veren tarafindan bir haksizlik yok ve arti reklam pozisyonlarida normal yerlerde cikiyor zaten video seysinin tiklama yerinde felan degil :)) sadece trafigi edinme sekli biraz cetrefilli ama sunuda diyim ekmek aslanin agzinda degil midesine indi kardesim bu kafayla fazla zaman gecmez, ulaaan nasil bir banka soyarim demeye baslarsin biraz gercegin farkina varinca :)))

banli site diye bisey yok benim olayimda arkadas ile isim bitince hem screenshot'lari atar hemde olayi biraz daha anlatabilirim.

nesimcik

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Google adsense ile gunde 80$ kazanmak isteyenler bana ulassin, kendi adsense kodlarini sitelerimde yayinlayacagim siz gunde 80$ kazanacaksiniz ve hergun bana 40tl sini cepbank ile gondermeniz yeterli.

Detayli bilgi almak isteyen pm atabilir

pm alabilir miyiz

relativ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar suan bir kisi ile calisiyorum. ikinci proje icinde baska bir arkadasla gecenlerde anlastik o yuzden eger google onlari banlarsa ben bu baslik altindaki pm isteyen arkadaslara o zaman ulasacagim.

Konu hakkinda detay veremeyecem ama soyle bir degisiklik yaptim onu bilin yeter; konuyu acarken gunluk bana gonderirsiniz demistim, onun yerine karsilikli guvene dayali sekilde ay sonunda google odemesi size ulasinca tam yari yariya paylasim sekline cevirdim! Gunluk razi olanlar daha fazla kazanir ama yaa google erkenden banlarsa seklinde korkular oldugu icin karsilikli guven usulunu daha mantikli buluyorum. Bi kac aya ben size ulasirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5