İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günde En Fazla Kaç Paylaşım?

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar wordpress tema kullanmaktayım geçenlerde bir site dikkatimi çekti sorguladığımda 1 yıllık domain olduğunu ancak googleda 150.000 indexi yandexte 70.000 indexi olduğunu gördüm.Benim bildiğim sandboxa vs'ye düşmemek için günde 10 yazıdan fazla yazmamak gerekiyor.Adamlar 1 yılda bu kadar indexlenmek için günde 10 yazı yazmış olamazlar? Maksimum kaç yazı yazmak gerekiyor acaba 1 yılda çok büyük yol kat etmişler.

bu arada konu dışı ama forum çok sakinleşti :sinir:

bomonti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Baska bir domainden transfer etmiş olabilirler. Yazı sayısının sandbox la iliskisi olmaması lazim

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu forumda öyle birşey okumuştumda sağol hocam tamam :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
günlük bi sınır koymanız yanlış olur, yazabildiğiniz yere kadar yazmalısınız ama botla konu çeker gibi 1 dk'da bir değil, 1 saatte bir olabilir mesela

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazacak şey bulamıyorum artık 150 index oldu :) keşke kadın sitesi açsaydım reklamlara tıklayan yok :D

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangi türdeki sitenin reklamlarına tıklanır acaba genel kadın sitesimi açsak ?

ozgr11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangi türdeki sitenin reklamlarına tıklanır acaba genel kadın sitesimi açsak ?
aslında düşünmedim değil, kadın milleti değil mi nasılsa reklamlara tıklar :D ama getirisi az olur heralde. böyle beyin fırtınası yapıp güzel bir şeyler yakalasak hoş olur aslında

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haklısın hocam aslında adsenseden kesin banlanmıcağımı bilsem birçok site açıcamda işte paralar boşa gitmesin diye tek ve kesin olan birşeye yönelmek lazım bence şuan en mantıklısı ingilizce bir sitenin aynısının Türkçe'sini yapmak makaleleri çevirirsin özgün içerik olur %100 tabi kelimeleri yazım hatalarını düzeltip kendinde birşeyler yazacaksın 8-10 satır tamamdır.Aklıma gelen tek kesin çözüm yolu bu

ozgr11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onu da düşündüm. ingilizcem de gayet iyi aslında. kazanır gibi de geliyor. ama uğraşması normal türkçe bir site yapmaktan çok daha zor. baya bir uğraşmak lazım. uğraşabilir miyim o kadar bilmiyorum :D

ama bu en son dediğin gerçekten en kesin çözüm bence de

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam uğraşmak derken yazacağım şeyler hazır.Adamlar hergün güncelliyor.Tek yapacağın çevirip çevirip düzeltip Türkçe yapmak.Mesela wordpressthemesbook sitesi var herkes bilir wordpress temalarını ister renk olarak ister 2-3 kolumlu aratabiliyorsun bu sitenin aynısnı Türkçe yapacaksın(proje çalınabilir razıyım yeterki düzgün tema siteleri olsun Türkçe) bence çok tutar temalar hazır işte binlerce al Türkçe yap gibi böyle bir siteyi gözüne kestirip hem vatana millete faydalı olursun adamda zaten sağdan soldan topluyor hep

ozgr11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ingilizceden türkçeye çevirmek diyorsun sen. o da olabilir evet mantıklı. ben türkçeden ingilizceye çevirmekten bahsediyordum. ingilizce sitelerin daha çok kazandığı ortada. o daha çok emek ister. ama dediğin gibi de olabilir evet. gerçekten tutabilir.

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam zaten ingilizce olarak herşey mevcut Türkçe yap Türkler faydalansın

ozgr11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama kazancı da düşünmek lazım işte bence bir çok insan az kazanacağı şeyle uğraşmak istemez. ancak çok sağlam bir proje olacak ki benzeri olmayan kazanasın türkçe sitede..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5