İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günde Kaç spam mail alıyorsunuz ?

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet merak ediyorum spam mailerle araniz nasil bana günlük en az 50 spam geliyor blocluyorum sürekli adresleri ama işe yaramiyor yinede geliyor

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hotmail account'uma max:20 tane inbox'a 5 kadarı düşüyor.
yahoo'ya: 30 tane inbox'a nadir 1 tane belki düşüyor
gmail:3,5 tane belki..
özel1: her gün 10-15
özel2: yine 10..
özel3: hiç gelmiyor, çünkü mail serverımda bir sorun var, şimdi düzeltmeye çalışıyorum :)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gmail kullanıyorum.

haftada 2 ya da 3 tane spam mail geliyor. bunların hepsi de türk.. daha yabancı bir spam gelmedi gmaile...

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gmailin baya sıkı bir spam mail korumasi war o halde burdan cıkan sonuca gore

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
spam artik internetin bir parcasi olmus engellemenin imkani yok gibi.

banada hergun bir suru geliyor, cogunu hic acmadan hemen siliyorum, bu arada belki onemli emailleride siliyorda olabilirim farkina varmadan.

P

populermp3

Misafir
sanırım o sunucudan sunucuya değişiyor. şahsen artık hiç spam mail gelmiyor 1 tane bile

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Spam rezaleti

herg ün dakkada bir spam alıyorum. hiçbirini açmıyorum. siliyorum 2 dakka geçiyor 2 tane geliyor. bunaldım bu spamlardan...

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gmail hesabıma haftada en fazla 10-15 tane index klasörüne geliyor. Diğerleri spam klasörüne gidiyor , bencede en iyi spam koruması YAhoo ile Gmail 'de var.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya bu spam mail klasorune bazen onemli maillerde gidiyor oralarda yüzlerce mailin arasinda bir maili aramak zorunda kalıyorsun

S

sevdik

Misafir
slm

superposta.com hesabimda gunde 5-10tane
hotmail hesabimda 30 tane filan

ben bunlara sukur diyorum su Horde kullanmistim sitemin panelinde [email protected] gibi abi gunde 150tane geliyordu turk yabanci kafayi yemistim sonra kapattim bir daha acmam artik cinnet geciriyorum eskiden bunun belli bir usulu vardi simdi bu yolu ogrenen kim varsa yolluyor bakalim hayirlisi

beterin beteri var gecmis olsun herkese

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
admin@gulsehrine gunluk rahat 500 geliyor.gunde 3 kere bosaltiyorum ama sonu yok her 5 dk bir yine geliyor.. eski mail olunca cok dagitiliyor.

SaTuRN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim bir mailime günlük 20 - 30 tane gelse kafayı yerim. bazı maillerime hiç gelmiyo hafif deşifre olmuş olanlara bir kaç tane geliyor. demekki siz dikkat etmiyorsunuz..

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Spam mail

Spam mailin mucidinin bir Türk olduğunu biliyor muydunuz??

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi