İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güneş Gözlüğü'ne yorum

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaz olmadan bir güneş gözlüğü düşünüyorumda bana önerebeileceğiniz bir marka var mıdır?

Osse diye bir gözlük firması hakkında yorum yapacak var mı?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ray Ban i tek geçerim hem göz sağlığı olsun hemde şıklık olsun iyi bi markadır. Ayrıca güneş gözlüğü alırken normal gözlükler gibi olanlardan alma gözün yanlarınıda kapatanlardan al çünkü yanlardan glen güneş ışınları okdar göze zarar veriyomuşki takmasan daha iyimiş

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Yaz olmadan bir güneş gözlüğü düşünüyorumda bana önerebeileceğiniz bir marka var mıdır?

Osse diye bir gözlük firması hakkında yorum yapacak var mı?

mehmet ali erbilin bir dönem gözlük sponsoruydu o marka. fena değil modelleri. ama güneş gözlüğünde mathiaxbars dediği gibi raybandan vazgeçme.

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ray-ban . babasının 30 senelik gözlüğünü kyullanan kişiler biliyorum.

fiyatıda 250-400 arası değişiyor :)

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
eski büyük camlı gözlükler moda oldu. welldone'ın dediği gibi babasının eski rayban gözlüğünü takan arkadaşlarım var :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
tarzın nedir bilmem ama sporsa ben lacoste ve quicksilver öneririm

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
topten kullanıyorum raybana göre biraz daha uygun fiyatı. rayban kullanmadığım için yorum yapamayacağım ama toptenden memnunum.

fiyat farkı şöyle 300 YTL rayban ise 200 YTL topten.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Hangi markadan alacaksan tavsiyem Polirized olmasini tercih et.
Daha once Ray Ban kullanmistim, simdi Mau Jim kullaniyorum, cok memnunum.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Alacaksan orjinal camlı orjinal bir gözlük al göz sağlığı çok önemli ...
RayBan tavsiyelerim arasında yüzüne göre büyüklüklerini seçebiliyorsun sonra buruna basan iki ayak var onlar yumuşak oluyor kulak arkasına geçen metal üzerine geçirilmiş plastikleri kulak arkasını rahatsız etmiyor ve en önemlisi tenine hiç bir şekilde Metal değmiyor.. Çünkü yaz ve ter hemde yüz bölgesi metal tene değmemeli ...
Rayban alacaksan istanbuldaysan tam zamanı Akmerkez güzel bir tercih (Sahte ürünün tek giremediği yer)

İki gözlük kullanıyorum biri tamamen kemik
İkincisi yukardaki marka
İyi alışverişler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5