İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günlük 0,10$ kazanmak isteyen gelsin.

haydufyteam

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaşlar bu sitede enaz günlük 0,10$+ kazanabilirsiniz ben 3 gündür uğraşıyorum ve aldığım 2 ödeme kanıtı burada...
w1huf.jpg

Sisten nasıl çalışıyor ?

Sistem Facebook,google,linkedin,twitter,youtube gibi sosyal platforumlarda beğenme veya saniyeli izlemeler ile çalışıyor. ayrıca tıkla kazan sistemi ile PTC Sistemi ilede ek kazanç sağlatıyor. sistemde herbir beğeni veya izleme puanlama sistemi ile çalışıyor. kimi reklamlar 14 puan kimisi 8 puan vs. puanları toplayarak kazanıyorsunuz. günlük minimum 100 reklam bulunuyor. eğer 50+ reklam izlerseniz ek 50 puan hediye ve 100+ reklam izlerseniz hem 50 puan hemde 150 puan hediye olacak şekilde 200 puan hediye veriyor. ortalama günlük 500+ puan kazandıracak reklam çıkıyor ve hediyesi ile günlük 700+ puan kazanıyorsunuz. her 5000 puan 1$ olarak belirlenmiş. yani günlük 0.14$+ kazancınız oluyor. haftalık en az 1$+ kazancınız var demektir.

site ödemesini ;
Paypal ve okpay olarak yapıyor. okpay anında ödeme yapıyor. paypalda 72 saat sonra yapıyor. şimdiden bol kazançlar dilerim arkadaşlar refim ile üye olan arkadaşlara teşekkür ederim. desteğiniz için saolun... olmayan arkadaşlarda canları saolsun.. :)
Minimum ödeme tutarı;

okpay için 0,10$ (anında ödeme işlemi)
paypal için 1$ (72 saatte ödeme işlemi)

REFİMLE ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN:)

REFSİZ ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN:eek:

haydufyteam

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
işte aldığım bir ödeme kanıtı daha :)
wMykgw.jpg

buda yeni aldığım bir ödeme daha;
wM1Ekw.jpg

refimle üye olanlara tekrar teşekkürler..

haydufyteam

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
işte bir ödeme daha aldım;
xElmB8.jpg

evet bugünde bir ödeme alındı, kanıtı yayınlıyorum.
w1P8g1.jpg

gencgrafiker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam hergün bu ciklet parasını almak yerine bitane site açıp buna ayırdığınız vakti siteye ayırsanız muhtemelen google adsense geliriniz daha fazla olur.

Buradaki adsense taktiklerini inceleyerek hatta daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

haydufyteam

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
hocam kaç kez denedim. hiçbir sorunum olmadığı halde 254$ ödemeden hesabımı kapattılar. birkezde 150$ küsür olmuştu başka hesabım onuda kapattılar. google ye güvenmiyorum !!!

bugünkü aldığım ödemede bu ;
wjzZyn.jpg

gencgrafiker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam belli ki yanarlı dönerli işler yapıyorsun, ben aylık 600-700$ ödeme alıyorum. Google'ın kriterlerine uymazsan affetmez. Yapılacaklar belli bu konuda aylık 3400$ alan arkadaşım var 2 yıldır hiç sıkıntı yaşamadı ödemelerde.

Bence sağlıklı bir içerik sitesi oluştur kendine. Böyle 0,14, 0,20 kafayı sıyırır insan. :yeho

haydufyteam

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
wmburada.com adında yeni forum sitesi açıyorum inşallah :) bu sitede kazanacağım. :)

bugünkü kazancım ;
KlzRdb.jpg

lugat2001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağ ol da ben niye o kadar kasamadım?Günde 1-2 cent kasabildim

haydufyteam

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
hocam facebook,twitter, google hesaplarınız ile beğeni yapın takip edin ve video izleyin. günlük 100 civarında toplam reklam var. buda 0,10$+ kazandırıyor.. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5