İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günlük 1-3$ gelirli Keyword Müzik Dinleme Sitesi Satılıyor!!!

TurkOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: Pm ile sadece ciddi alıcılara gönderilecek. Zaten kimin meraktan pm istediğini az çok kestiriyorum artık. (herkese pm atmama hakkımı saklı tutuyorum)
Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı: 500 TL
Min Artırma: 20 TL
Hemen Al: 1000 TL
Açık Artırma Bitiş Süresi: Son Tekliften 24 saat sonra.
Sitenin aylık getirisi: 35-70$ arası (1 marttan bugüne kadar 343$ bırakmıştır.)(1 eylülden bugüne kadar 37$ bıraktı site.)
Sitenin açılış tarihi: ocak 2011
Kategori, sitenin içeriği nedir: müzik dinleme
Günlük hit sayısı, kaynak link: ortalama 600-700 kişi
Site tüm içeriği birlikte mi satılık: Evet
Hosting dahil midir: Hayır
Banlı olduğu sponsor var mı: yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: wordpress, Sitedeki tema ufak editlenmeler yapılarak çalışır hale getirildi benim tarafımdan.
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok

Adsense gelirleri ve statcounter görüntülerinin hepsi pm ile iletilecektir.

• Sitede Wordpress olmasına rağmen 34 üye bulunmaktadır.
  • Keyword domaindir. Kendi alanında lider site.
  • Temaya müziklerle beraber isterseniz şarkı sözlerini ekleyebileceğiniz ufak bir bölüm eklenmiştir benim tarafımdan.
  • Günlük geliri olarak 1-3$ arası diyebiliriz.
  • Sitede 284 müzik eklidir.
  • Sitede 283 yorum bulunmaktadır.
  • Sitede 145 Kategori (Sanatçı şeklinde) bulunmaktadır.
  • site hic ilgi istemeyen bir sitedir. Uzun zamandır güncellememe rağmen hitini ve kazancınız korumaktadır. Siteyi hergün güncellerseniz hitini artırabilirsiniz.

Dipnot: Site bir arkadaşıma ait, iyinet üyeliği olmadığı için ben yardımcı oluyorum.

Gökerface

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı işler hocam, bu arada sormadan edemeyeceğim neden satıyorsunuz acaba özel değilse öğrenebilir miyim? :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5