İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günlük 1500 Tekil Hit Kazanmak iSteyenlere...?

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Günde 1.500 Tekil kazanmak istermisiniz? Bunun için yapmanız gereken Reklam Vermek...ve reklamı Doğru yerde Vermek...http://www.karakterim.com'da Reklam veren Kazanıyor...

İşte Reklam Seçenekleri
Text reklam : 30 YTL (Aylık)
Banner Reklam : 70 YTL (468X60 Aylık)
Popup Reklam : 170 YTL

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Ne spami Arkadaşım... insanları karalamaya hakkın yok... Spam yapsam şuan buralarda olmam... Lütfen Konuyla alakalı lafların varsa yazarsın... ve SPAM MPAM YOK sitede olsa şuan mynet gibi olurdum!!!!!!!!

N

!ndream

Misafir
Biri spammi dedi?

satılık Antika - satılık Antika Yüzükk - satılık Antika Vazo - satılık Antika Belge - satılık Antika Saat - satılık Antika Pul - satılık Antika Para - satılık Antika Mücevher - satılık Antika Mektup - satılık Antika Mektup Zarfi - satılık Antika Küpe - satılık Antika Kitap - satılık Antika Ev Eşyası - satılık Antika El Yazması - satılık bebek arabası - satılık bebek beşik - satılık bebek bezleri - satılık bebek biberon - satılık eğitim cdleri - satılık bebek emziği - satılık bebek eşyaları - satılık bebek izleme kamerası - satılık bebek kıyafeti - satılık bebek mamaları - satılık bebek oturak - satılık bebek yürüteci - satılık bisiklet - satılık hoppala - satılık mama sandalyesi - satılık oyuncak - satılık portbebe- satılık bilet - satılık konser bileti - satılık otobüs bileti - satılık tatil - satılık uçak bileti - satılık Bilgisayar - satılık Cep Bilgisayari - satılık Laptop Notebook Dizüstü bilgisayar - satılık masaüstü bilgisayar - satılık adsl modem - satılık anakart - satılık bilgisayar parçaları- satılık cd writer - satılık dvd writer - satılık fan - satılık floopy - satılık harddisk - satılık işlemci - satılık klavye - satılık modem - satılık monitör - satılık mouse - satılık ram - satılık ses kartı - satılık speaker - satılık tv kartı - satılık webcam - satılık Anfi - satılık cd player- satılık cd

Bunları spamden saymıyorsun herhalde sen? Sitenin en altındaki linkleri... Dinime söven müslüman olsa diye bir laf vardır bilirmisin?

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KaRaKTeRiM' Alıntı:
Günde 1.500 Tekil kazanmak istermisiniz? Bunun için yapmanız gereken Reklam Vermek...ve reklamı Doğru yerde Vermek...http://www.karakterim.com'da Reklam veren Kazanıyor...

İşte Reklam Seçenekleri

Ben text reklam vermek istiyorum günde 1.500 tekil gönderirsen sana aylık 100 YTL verecem

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boş ziyaretçi

önemli olan alakalı ziyaretçi göndermektir. bana siteye ilan verecek 2000 ziyaretçi gönderin ben 200 ytl vereyim.

pop up açıldığı an hepimiz kaparız. bu bir görgüdür. bunun için engelleyici programlar yapılmıştır bu spamdır.

benimkiler spam değil onlar satılık.net in öz be öz malıdır.

hepsi satılıktır satılık kalacaktır.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Konuyla Alakalı Bişeyler yazmayacaksan Konu açarsın Spamı Tartışırsın arkadaşım... Konu başlığını Okuyup Konuyla Alakalı sözün varsa yazarsın Reklam vermek istiyorsan yazarsın vermek istemiyorsan Yapman gereken YAZMAMAKTIR...! Kimseyide Rencide edici Konuşmaya da hakkın yoktur... Spam Nedir Bunu bir araştır önce....!Ve Bu konuyla ilgili Tartışmaya girecek değilim dediğim gibi Reklam Vermek isteyenler için Açılmış bir KOnudur... Saygı Duyalım...!

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işte bu yaptığınızın adı spamdır.
sizin sitenizin reklamını okumak için bu konuyu açıp okuyan olacağını sanmıyorum. ama sizin amacınızın bunu sağlamak.

ayrıca konuyu dağıtmışsınız.

saygılar

shopyland' Alıntı:
önemli olan alakalı ziyaretçi göndermektir. bana siteye ilan verecek 2000 ziyaretçi gönderin ben 200 ytl vereyim.

pop up açıldığı an hepimiz kaparız. bu bir görgüdür. bunun için engelleyici programlar yapılmıştır bu spamdır.

benimkiler spam değil onlar satılık.net in öz be öz malıdır.

hepsi satılıktır satılık kalacaktır.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Konuyu Toparlayalım...
Başa Dönüyorum
KaRaKTeRiM' Alıntı:

İşte Reklam Seçenekleri

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5