İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günlük 200-300 Tıklama Olan Yere Hangi Sponsor Koymalıyım

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar günde 200-300 arası tıklanan bir bannerim var buraya hangi sponsor koymalıyım hergün bu şekilde tıklama oluyor

teşekkürler

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok ya yazmıyayım şimdi konu silinir sahte tıklama değil sadece sitenin içeriği malum sitelerden yani yetişkin zorunlu tıklatma falan yok yani kendi isteğiyle tıklanıyor

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
USA UK AU trafigin varsa reveneuepilot koy normal banner 200-300tik aliyorsa bu rahat 500 uzeri tik alir (ama sadece usa uk au trafigini kabul ediyor)

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yabancı trafik gümlük 1000-1200 civarı ama kaçı tıklar düşünmek lazım normalde sitenin hiti 9bin civarı

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yabancı trafik gümlük 1000-1200 civarı ama kaçı tıklar düşünmek lazım normalde sitenin hiti 9bin civarı
sayet dedigim gibi USA UK AU trafigin varsa gozunu kapa revenuepilot koy kucuk popup reklamlari var girenler ister istemez tikliyor

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki revenuepilot bundan başka önerebileceğiniz var mı sedoya koymak istemiyorum ya da diğer parking sitelerine

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
chitika kullan buda usa uk au ve eu trafiklerini kabul ediyor
ama revenuepilot kadar tik ve tik basi ucret alamazsin uygun kelimeyi yakalarsan tik basi 0.20-0.50$ arasi alirsin yeni cikardikleri MPU bannerleri biraz dikkat cekiyor ama dedigim gibi revenuepilot kadar tik alamazsin ben revenuepilotta gunluk 500 tik aldigim banner yerinde chitikadan 250-300 tik aliyorum
revenue kazanci 180-200$ iken ayni yerde chitikanin kazanci 30-50$ arasi(ama chitikayi ne adsenseye ne baska sponsora degisirim :p)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kucuk pop up reklamlari nasil?
FAce ads seklinde bir her 3 kisiden 1 inin kesinlikle tiklayacagi bir sey :p revenue cok guzel birakiyorda cok maillesme oluyor ben gunde 400$ aldigim gun oldu 2000-3000 hitle
ama dedigim gibi premium reklami kapatirlar geri actirirsin sonre geri kaparlar ama kisa zamanda guzel para kaznilacak yer

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
popup olmasın sitede var 1 tane popup milleti sıkmasın dediğim gibi banner reklam yeri var oraya koycam ya da text reklam koycam aynı yere dediğim gibi yabancı kaç kişi tıklıcak ki yabancı ziyaretçilerde zaten 500 kişi falan UK vs. gerisi çin çek cum cumhuriyeti vs yani tık azalır yabancı ziyaretçilerde randevum falan koysam nasıl olur

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ziyaretçilerde randevum falan koysam nasıl olur
cok guzel olur :p
revenuepilot dan sasma bence popup dedigim
normal reklam banneri kucuk popup seklinde cikiyor (kendi ayarlarina gore 20-30sn sonra kendiliginden kayboluyor)500UK nerden baksan 100 tik getirir oda sana yeter 120$ eder

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Senin hic premium kapattilar mi? Geri aciyorlar mi oyle bir durumda? Iyi miktarlarda odeme alabildin mi? Bana biraz fazla inceleniyor gibi geliyor, yani belki adsense kadar buyuk olmadiklari ve linkleri acik verdikleri icindir, cok guvenemiyorum buraya.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin hic premium kapattilar mi? Geri aciyorlar mi oyle bir durumda? Iyi miktarlarda odeme alabildin mi? Bana biraz fazla inceleniyor gibi geliyor, yani belki adsense kadar buyuk olmadiklari ve linkleri acik verdikleri icindir, cok guvenemiyorum buraya.
20sefer kapattilar 20 sefer actilar :p mail atiyorsun neden kapandi felan diye sonra aciyorlar
fazla incelemiyorlar reklam verenler guzel para veriyortik basi 1.2$ cok sahane para dogal olarakda geri donusumune bakiyorlar inceleme denilen bu . ben 2 sefer odeme aldim ve hatta odemeleri premiumlar kapandiginda almistim (banlama gibi bir sey yok premium u kapatiyorlar hesabindaki para gene kaliyor) adsense ile yanyana kullandim adsense 1000tik alirken 60-70$ veriyordu
bu 380-400 tik aliyordu (gunde sadece 3 sat kucuk popup diger zamanlar normal banner koyuyordum ) 400-450$ kazaniyordu

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bakalım revenuepilot a başvurdum ne olucak 1-2 gün içerisinde döneriz diyorlar

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bakalım deniyecez inş ii olur başka varsa hala yazabilirsiniz arkadaşlar Türk de olur eğer varsa

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5