İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günlük 50 bin gösterimle reklam

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Günlük 50 bin gösterimimiz var.

Reklamınız tertemiz 5 sitede yayınlanacak. Siteler hakkında bilgi almak için: www.haksever.com/tarife.htm

Sitelerimizin ikisinin pr ı 4 dür.

Yazı link de verebilirsiniz. Page Rank olarak çok yükseltebiliriz sizi.

Yazı link aylık: 90 YTL
Standard banner aylık: 190 YTL

(Bu sadece 1 hafta için geçerli)

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmmh içerik ile sorum olacak. fiyatlarda aylık yazdınız sonra parantez açıp haftalık yazdınız. acaba fiyat şimdi kaç günlük? 30 günlük mü?
yoksa fiyatlara 1 hafta dumping mi yapıyosunuz?

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoksa fiyatlara 1 hafta dumping mi yapıyosunuz?

fiyatlar 1 hafta icin gecerli evet. Acaba "damping" lisi böyleyse nomal fiyatlar nasıl merak etmiyorum değil :)

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş şu aralar reklam sıkıntısı ve aynı zamanda harcamaların sıkıntısını yaşıyoruz.

Mesele bu. Yani bir haftaya kadar bu fiyatla reklam alacağız ama ondan sonra fiyatımız değişebilir. Maksat bu.

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence fiyatlar çok güzel. Beş siteden 50 bin gösterim için bu fiyat iyidir sanırım. Ama sizin de görüşünüzü bilmek isterim. Siz olsanız kaç isterdiniz mesela?

Reklam konusunda çok da deneyimim yok.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.) Text Link 'e 90 YTL istenmez.

2.) iki sitenin PR 'si 4 ise text link veren sitenin PR 'sini en fazla 0 'dan 3 'e tasiyabilirsin.

3.) Maksat 1 hafta sonra reklam fiyatini arttirmak mi yoksa 1 hafta boyunca reklam almaya calismak mi ?

4.) Benim Bildigim Hosting sitesinde host satilir sen hosting sitesine reklam aliyorsun buda ilginc bir konu. Hani sadece hosting uzerine olmasa neyse de ... Site sadece hosting uzerine ve sirket gibi gostermissin. radora.com.tr reklam aliyor mu ? veya websahibi.com ? veya karegen.com ?

5.) Reklam fiyatlari hakkinda pek deneyimin olmadigini soyluyorsun ama ucuk rakamlarda dolasiyorsun.

Kolay gelsin.

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kernel ben hosting sitesi için reklam almıyorum. Beş site demişim biraz okusana.

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam text linke 55 YTL alalım, madem 90 olmaz.

(Kernel 5 sitenin biri de hosting sitesi reklamın ona bir zararı olmaz, sen tasalanma)

T

tahtakale

Misafir
Selam,
Reklam ücretlerin çok pahalı! o fiyatlara pop-up hit yolluyor millet.
istersen al-sat bölümünde reklam fiyatlarını bir incele, senin için faydalı olacaktır.
Bu sadece benim görüşüm, kızma sakın, doğruları söyleyince kovuluyoruz çünki :D

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyatları tümden kaldırdım. İsteyen gelir vereceği reklamı, verebileceği fiyatı söyler ben de bakarım uygunsa yayınlarım.

Yani reklam veren teklif sunacak.

Bu gidişle yavaş yavaş artık reklam verenlere para ödememiz gerekecek.

KaplumBaga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ah be @haksever kardesim son mesajin cok güzel oturmus
Benim reklamimi yap istersen ama 50 YTL isterim
"tepede BANNER olacak" 468 X 60

lol demek geldi icimden

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olur gözüste ama şu an imkanlarımız zayıf paranızı düzenli ödememiz mümkün değil, bu yüzden mümkünse daha sonra başvurun.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya 5 sitede 50bin gösterime istiyorsun 90 ytl :p ya bizim sitelerin hiti 8000 tekil - 75bin gösterim var tek sitede bu fiyata rekalm bulmakta zorlanıyoruz sen biraz piyasayı dolaş derim

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi de bizim sitelerin hepsi çok temiz. Hem birkaç siteden link verilmesi reklam alan için daha faydalı PR yönünden.

Sitelerimize gelenlerin yarıdan çoğu da arama motorlarından gelenler yani taptaze ziyaretçiler!

M

M@latyæsporlu

Misafir
haksever anlayamadığım bir yön ver hocam ?
şimdi sizin siteler temiz eyvallah,diğerleri kirli mi?
birde taptaze ziyaretçi nasıl oluyor onu anlamadım şimdi bende bi site var arama motorlarından hiç hit almıyor acaba benim ziyaretçiler bayatmı ? eğer bayatsa neye göre bayat ?

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw reklam verenin PR ile ne ilgisi var hala onu cozemedim soylemeyeyim diyorum zor tutuyorum kendimi. Ya sen neyin ne oldugunu bilmiyorsun hak sever yanda bazi seyleri kavramiyorsun. YAW PR ZOR BIRSEY DEGIL PR 'NI 7-8 bile yaparsin. Yonlendirirsin google ye macromedia ya msn ye yahoo ya olur pr 8-9 zor degil ki ...

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O kadar kolaysa ve sen bunu biliyorsan neden hala 4 tesin sen?

Yoksa hiç önemi olmayan bişey mi bu?

Bizi aydınlat kernel.

M

mfk_1868

Misafir
KerneL32' Alıntı:
Yaw reklam verenin PR ile ne ilgisi var hala onu cozemedim soylemeyeyim diyorum zor tutuyorum kendimi. Ya sen neyin ne oldugunu bilmiyorsun hak sever yanda bazi seyleri kavramiyorsun. YAW PR ZOR BIRSEY DEGIL PR 'NI 7-8 bile yaparsin. Yonlendirirsin google ye macromedia ya msn ye yahoo ya olur pr 8-9 zor degil ki ...
sacma bir msj olmus. heryerde pr degeri onemlidir reklam alan ve veren için ve fiyatıda etkiler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5