İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günlük 5200 $ - Azoogle ve diğerleri ? Kazancımız ve kazançları...

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Açıkçası yabancı webmaster forumunda şu kazanç tablosunu görünce şaşırdım ve de canım sıkıldı :)

Biz o kadar uğraşsakta kazandığımız 3-5 kuruşken - günlük 5200 $ ın aşıldığını görünce biraz rahatsızlık duydum TÜRKİYEnin internet reklam sektöründeki durumundan...

Evet sebepler ne peki - hemen hile hurda yolunu seçiyoruz bu olabilir. Bot kullanma click programları kullanma...

Elbet TR deki ekonomik şartlar tıklama sonrası getirinin az olduğu PPA programları da bizim dışımızdaki etken.

MYNET bi program açıyor kabul kriterleri belli değil. Gayet güzel site ile başvuruyorsun kabul edilmiyor öte yandan KONTROL mekanizması o kadar zayıf ki illegal sitelerde bile görülebiliyor IFRAME altından. Gittigidiyor da aynı durumda...

Kısacası , galiba ne biz gerektiği gibi iş yapıyoruz ne de reklamveren firmalar ne de reklam network leri.

Reklam store - adtech i bu konuda desteklemek gerek kesin ama malesef YÜZSÜZler adsense gibi orayada sarıyor ve sürekli absürt içerik reklamlar - sahışlara kandıran CEP siteleri - ucuz INFO domaine REFER linki verme rezillikleri...vs.vs.

AZOOGLE danmı yoksa bu kazancı yapanın açtığı MOBiL sitesindenmi bilmiyorum ama. toplam kazancını 118 000 $ görünce emeklerimizi ucuza sattığımıza üzülmemek elde değil.

Elbette iyinet içindede yüksek miktar kazananlar vardır bilemiyorum.

Dilerim yakında azoogle - clickbank - gibi sistemler TR yede açılır...

Herkese bol kazançlar.

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Azoogle sadece bir aracı. Ama güzel servisleri var.Bayada çok kazandırıyor. Malesef biz Türkleri kabul etmiyolar şu an için

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Azoogle türkleri kabnul ediyor aslında ama birkaç belgeyi posta yolu ile kanadaya gönderme şartı ile. Kaliteli bir siteniz varsa başvurunuz sonrası bu belgeleri göndermeniz halinde siteye kabul edilebiliyor olmanız lazım. Kesin konuşamamam nedneim ben belgeleri henüz göndermedim. Ama 5 ay önce başvurmuştum. Kabul edildiğime dair mailde aldım. hatta 1 ay sonra müşteri temsilcisi yine mail atıp hala belgeleri beklemekte olduklarını yolunda gitmeyen birşeyin gidip gitmediğini soran bir mail atmıştı. Yani bu kadar ilgilendikten sonra kabul ediyorlar gibnime geliyor yine de bugün yarın belgeleri gönderip durumu netleştirmeye çalışacağım bakalım.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
günde 4-5000 ayda 150000 e yakın bir rakam ediyor gerçekten önüne gelene o rakamı verdiklerinin sanıyormusunuz.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
günde 4-5000 ayda 150000 e yakın bir rakam ediyor gerçekten önüne gelene o rakamı verdiklerinin sanıyormusunuz.

Elbette hayır öyle bi zannımız yok - zaten DP de görenler de miktarı gayet iyi buluyorlar ama bu miktara yakın kazananlar da bolca mevcut - Biz ise sadece adsense e mecbur kalmış durumdayız Fazla CPC firması seçeneğimiz yok - KONU BU :) Azoogle - clickbank ve diğerleri...

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
clickbank türkiyeden üye kabul etmiyor mu? benim üyeliğim var ama orda da satış yaptırman lazım o da zor iş ya da ben beceremiyorum. reklam yapıyorum binlerce tık var ama satış sıfır..

aLtaN_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizim İP lere zaten ödemeyi az veriolar..
bu bilinen bişe site içeriğiyle alakalı değil

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
clickbank çekim yola çıktı elime ulaşınca resimleri koyarım foruma =)

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gözün aydın

bir sorum olacaktı clickbank veya azoogle için ne kadar iyi bir site lazım yani hiti vs?

X

Xman

Misafir
benim tek bir web sitem var googlereklamı koymuyorum kişisel reklam alıyorum aylık 100 ytl civarı gelirim var sitemden 118.000 usd yi ben anca rüyamda görürüm :)

PuLLuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Screenshot benım dikkatimi bişey çekti bunu galiba ben farkettim

Start Date ve End Date yazan yerlerde aynı gun var yani 02/29/2008 ancak aşağı çıkar rapor sonucunda ise 02/23/2008 tarihine kadar sonuç gozukmekte.

adam başlangıc ve bitiş tarihi aynı yazdıgı halde bu 7 gunluk raporu nasıl elde etmiş merak ettim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5