İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günlük Adsense Kazancınız Ortalama Ne Kadardır?

Ortalama günlük adsense kazancınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    379

kilic27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzelmiş blogunuz sayın kılıc, hayırlı kazanclar :)

Teşekkür ederim.

Son 3 gündür anlayamadığım bir şekilde bir artış var , =) Bugün de 16 tıka 20$ vermiş :D şimdiye kadar kazandıgım parayı 3 günde tekrar kazandım =P ,Allah herekese bol kazançlar nasip etsin.. Kolay gelsin ;)

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
100 gösteriimden 50 sine tıklansa google açısından bi sakıncası olurmu? insanları yönlendirmek yasak adsense açısından,peki böylesine çok tıklanan siteyi google yönlendirme var diye kabul eder mi?

NovaCep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
100 gösteriimden 50 sine tıklansa google açısından bi sakıncası olurmu? insanları yönlendirmek yasak adsense açısından,peki böylesine çok tıklanan siteyi google yönlendirme var diye kabul eder mi?

Tabi sakıncası olur google anlar.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100

Sizce?

100 Gösterime 5 tık bile sakıncalı.

ferdii

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
günlük kazanç 30$ :) ing site tavsiyemdir içerik ne olursa olsun adault hariç tabi faydasını görürsünüz :) isteyene yardım ederim ;) msn adresimi ekleyin [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5