İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günlük Bütce

A

Airborne

Misafir
Günlük bütceyi adwords te ne kadar yapiyorsunuz?
Tesekkürler

E

eTre

Misafir
Hangi tür sitene reklam vereceğine göre değişiyor. Mesela bir hosting siten var ve sen buna reklam vericeksin maliyetler hayli yüksek bunun için saatte 1 kupon bile harcayabilecekken yani 50$ değişik bir kategorideki siten için 1 kuponla 1 ay idare edebilirsin :) ama tavsiyem günlük 30 ytl ;)

A

Airborne

Misafir
tesekkürler info icin,
peki adwords kuponlari 38€ luk ben 50€ yaparsam -12€ ödemem gerek miyor mu?

E

eTre

Misafir
bazen dalgınlığına mı geliyor adwordsün nedir bilmiyorum ama kuponların para miktarını aşıp fazladan reklam yayınlıyor cc girmediyseniz sorun yok :) ama çoğu zaman kupon miktarındaki para bittimi gösterim duruyor

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben hep 240 yapıyorum bütçeyi kuponlarda...bir de harcamalar kupon ücretini geçiyor bu durumda google bir hak iddiasında bulunabilir mi????????

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
günlük bütçe tavsiye ete tıklayıp ordaki rakamı girince gösteriyodu reklamları. dün açtım hesabı o ayarı da yaptım hala ne tık var ne gösterim var.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi' Alıntı:
günlük bütçe tavsiye ete tıklayıp ordaki rakamı girince gösteriyodu reklamları. dün açtım hesabı o ayarı da yaptım hala ne tık var ne gösterim var.
gmail e Basvur :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
günlük 10 ytl günde 250 hit getiriyor 10 hesap acsan 10 x 250 = 2500 hit günde günlük ek bu 155 lik kuponda 15 gün boyunca reklamın dönse 15 x 2500 = 37,500 15 günde gelecej hit :)

bu kaba hesap

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sabahtan beri hotmail ile açıyorum daha bir sorun çıkmadı. nazar değmesin inşallah

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5