İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günlük Cpanel Lisansı Sağlayabilirim.

EnginTopcuoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
JDomahJ.png

Günlük CPANEL / WHM (VPS veya Dedicated Sunucu İçin) Lisans

İhtiyacı olanlar için;

Paypal ile
VPS WHM/Cpanel : 2,40$ (veya 2,14€ / 7,15 TL) 2 Günlük
Dedicated WHM/Cpanel : 2,50$ (veya 2,25€ / 7,50 TL) Günlük / 4,85$ (veya 4.32€ / 14,45 TL) 2 Günlük

Kredi Kartı (2Checkout Gateway) ile | *Visa / Mastercard / Electron / Maestro gibi global tüm kartlar
VPS WHM/Cpanel : 2.25€ 2 Günlük
Dedicated WHM/Cpanel : 2,35€ Günlük / 4.50€ 2 Günlük

*VPS'de 1 günlük lisans bana maddi olarak çok ziyan vuruyor arkadaşlar; o yüzden artık en az 2 günlük lisans sağlayabilirim.
03/10/2015 tarihi itibariyle; fiyatlarda düzenleme olmuştur. İndirim sağlanmıştır.

• Havale / EFT alamıyorum. Çünkü Türkiye'de değilim.
  • Paypal Gönderen Arkadaşlar; Aileme / Yakın Dostuma Gönderiyorum seçeneği ile göndermeye özen göstersinler.
  • Kredi kartında görünen fiyat değişikliği Web Pos terminalinin komisyon almasındandır.
  • Kredi kartı ile ödeme seçeneği yalnız 11 ve üzeri trade'i bulunan alıcılara sağlanır.
  • Her dakika lisans sağlanmayabilinir.
  • 31/10/2015 tarihine kadar Türk Lirası kuru ile ödeme alıcam. Sonrasında ise Ancak $ veya € ile almaya devam.
  • Her ödeme 1 ip içindir. IP adresiniz yanlış söylenmesi, yanlış yazılması sonucu oluşan hatalarda alıcı sorumludur. Bu durumda yeniden ödenilen rakamın; yeniden %60'ı miktarında ödeme gerçekleştirir.

IP adresinizi kontrol etmek için; SSH'dan;

HTML:
curl -L http://cpanel.net/showip.cgi komutu ile görüntüleyin ve [url]https://verify.cpanel.net/[/url] adresinden kontrol edin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

<-->sekito <-->sekito