İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günlük garanti tekil 10.000+ hit gönderiyorum!

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

10.000+ olan bir web sayfasını sitenize yönlendiriyorum ve bu hit gün geçtikçe artmaktadır. Hit'in kaynağı Türkiye'de aktif olarak kullanılan bir sohbet programı'nın kullanıcılarıdır. Programı kullanan kullanıcıların internet explorer açılış sayfaları programın ana sayfası olmaktadır ve bu web sayfasını istediğim siteye "location veya meta refresh" mantığı ile gönderiyorum. Programı kullanan kullanıcılar tamamen kaliteli ve genç kesimdir. Hiti haftalık veya aylık olarak kiralıyorum.

3000 5000 kişilik web sayfalarına reklam verip günde 100 200 ziyaretçi sitenize çekeceğinize, bu şekilde reklam almak daha mantıklı bence?

Fiyatlar ---------
Haftalık : 200 YTL
Aylık : 640 YTL

İletişim mail:
[email protected]
msn:
[email protected]

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Merhaba arkadaşlar,

10.000+ olan bir web sayfasını sitenize yönlendiriyorum ve bu hit gün geçtikçe artmaktadır. Hit'in kaynağı Türkiye'de aktif olarak kullanılan bir sohbet programı'nın kullanıcılarıdır. Programı kullanan kullanıcıların internet explorer açılış sayfaları programın ana sayfası olmaktadır ve bu web sayfasını istediğim siteye "location veya meta refresh" mantığı ile gönderiyorum. Programı kullanan kullanıcılar tamamen kaliteli ve genç kesimdir. Hiti haftalık veya aylık olarak kiralıyorum.

3000 5000 kişilik web sayfalarına reklam verip günde 100 200 ziyaretçi sitenize çekeceğinize, bu şekilde reklam almak daha mantıklı bence?

Fiyatlar ---------
Haftalık : 200 YTL
Aylık : 640 YTL
açılış sayfasını blokemi ettiriyorsun yoksa başka bir yolmu

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır kesinlikle bloke ettirmiyorum. Zaten açılış sayfası bloke ettirme'nin cezası kanunlarımızda varmış ben her program gibi yüklenince açılış sayfasını değiştiriyorum. Örnek: Bilgisayarıma msn messenger yüklüyorum açılış sayfam msn.com.tr oluyor. Bunun gibi.

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zırt pırt pop up aciyorum desene yaydığım scriptle. Adware den ne farkı var bunun anlamadım. Sohbetcilerden korkucaksın her cafe kursa o scripti adam zengin olur :)

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zırt pırt pop up aciyorum desene yaydığım scriptle. Adware den ne farkı var bunun anlamadım. Sohbetcilerden korkucaksın her cafe kursa o scripti adam zengin olur :)

Popup açmıyorum. Yukarıdaki yazımı dikkatli okursan anlarsın. meta refresh veya location ile bir siteyi diğer siteye yönlendiriyorum. Ayriyeten bu bir script değil.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adres felan yazsaydın programınla ilgili bi inceleseydik..

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adres felan yazsaydın programınla ilgili bi inceleseydik..

program dediğimiz mIRC. mIRC kurulduğu zaman anasayfayıda reklam.mircturk.com tarzı birşey yapıyor ve uzaktan kontrol etmesini sağlıyor. // binevi kişilerin bilgisayarlarını uzaktan kontorl(mod arkadaşlar gereğini yapacaklardır sanırım)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
valla ben mIRC kullanıpta çok kaliteli insanlar görmedim açıkçası...kimse üstüne alınmasın ama...tabi birde banner la yaptığın mukayese çok yanlış...banner da adam ilgili olunca tıklıyor ama senin dediğinde mecburen gidiyor...yani yalandan hit oluyor seninki...tabi ihtiyacı olana ;)

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Venom biz serverimize javadanmı girelim şimdi :)

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pm atanlarda. Arkadaşlar 1 2 günlük ücretli deneme yapalım deyip gelen arkadaşlar en az deneme 1 hafta yapıyorum. İnanılmayacak birşey yok 10.000 hit yolluyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5