İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günlük Hit 3.000 - 14.000 Arası (Yabancı Hit) Reklam alınacak.

A

Amanha

Misafir
Merhabalar Yeni sayılırım Nisan ayında hobi olarak başladım ve ziyaretçi sayısı iyi gidiyor

terimleri tam olarak bilmiyorum

pr2 pr3 Rank vs...

ufak çapta kazanıyorum

Sitemin günlük hitini yazdım Terimleri bilmediğim için bilmiyorum yanlış olabilir ama bu oranlara ulaştı aşağıda scrrenleri görebilirsiniz

Nisan
http://img227.imageshack.us/img227/6303/nisan1bu.jpg

Mayıs
http://img54.imageshack.us/img54/1483/mayis8zf.jpg

Hitler mayıs ayında ilgilenmediğim için ve hosting problemi yaşadığım için biraz düştü ama haziran ayında site ile baya ilgileneceğim

Bu siteye ne kadara reklam verilir bilmiyorum siz bi fiyat söyeyin size ne uygun gelıyorsa

fiatları tepeye 468x68 banner olarak hesaplayın bana sunun nekadar verebileceğinizi

Site program sitesidir hafif absürt içeriklidir adres burda yasak olabilir adresi özelden gönderebilirim

Hepinize iyi çalışmalar....

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu verilen stats'lar tekil hit değil, sayfa gösterim sayısı + sadece screenshot bu..site ismi ve detaylar yazmıyor
detaylı istatistik görebileceğimiz adres var mı?

A

Amanha

Misafir
favorites' Alıntı:
bu verilen stats'lar tekil hit değil, sayfa gösterim sayısı + sadece screenshot bu..site ismi ve detaylar yazmıyor
detaylı istatistik görebileceğimiz adres var mı?

işte onu nasıl yapabilirim nereye üye oalyım neresi gösteriri ?

A

Amanha

Misafir
tşk ederim üye oldum buralara yani bu 2 ay da nekadar hit aldığımı bilmeyeceğim sanırım nyse bundan sonrası için iyi oldu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5