İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

günlük hiti 100 binden fazla siteye reklam alınır

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba arkadaşlar,
Günlük hiti 100 binden fazla
Portal ve forum içerikli olan siteme reklam alıyorum.
Site genel içerikli

Portal bölümünde 468*60 = 200 TL
forum bölümünde 468*60 = 200 TL
Forum bölümünde 728*90 = 350 TL

itrade puanı 5 dan az olan kişiler site adresini sormasınlar.
Veya mesaj sayısı 500 gecen üyelere mesaj gönderilecektir.

Site adresini özel mesajla gönderecegim.

Msn popup 1 haftalık doldu. 1 hafta sonra boşalacak. Msn popup ta en yüksek teklif verenle çalışacagım.

Ödeme Şekli:
İş bankası
Paypal + 5$ komisyon alırım
Hcbs
Yapı Kredi

Uzun Süreli Çalışmalarda pazarlık yapılır.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Genel içerikli bir forum için 100 bin ciddi bir rakam. Şu anda reklamını yapmayı düşündüğüm bir site yok.
Başarılar.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
teşekkurler disconnect inşallah bir gün seninle çalışma fırsatımız olur

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
@i.ari

Reklam almaktan vazgeçtin sanırım, p.m falan gelmedi bana. Online olmana rağmen yazmıyorsun.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Kimse meraktan bana özel mesaj atmasın. Atalarımızın bir lafı vardır ya meraktan diye.

Zamanınız bol olan çoktur ama benim değil!

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kimse meraktan bana özel mesaj atmasın. Atalarımızın bir lafı vardır ya meraktan diye.

Zamanınız bol olan çoktur ama benim değil!

o laf atalarınızın değil , bizleri düşünmekten merak etmekten geri bırakmayı isteyen yabancı uşağı mason ya da vatan hainlerinin uydurduğu bir safsatadır diyor Tınaz Titiz. bkz. Tınaz Titiz

ezberci eğitimle merak duygusu köreltilmiş bir gençlik yetiştiriyoruz.ezbere son diyor :)

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Rica etsem pm alabilir miyim? Bir de text link seçeneğinizin olup olmadığı, eğer ki var ise fiyat bilgisini gönderirseniz sevinirim

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
o laf atalarınızın değil , bizleri düşünmekten merak etmekten geri bırakmayı isteyen yabancı uşağı mason ya da vatan hainlerinin uydurduğu bir safsatadır diyor Tınaz Titiz. bkz. Tınaz Titiz

ezberci eğitimle merak duygusu köreltilmiş bir gençlik yetiştiriyoruz.ezbere son diyor :)

o adamın ne belirleyiciliği varmıki de söyledikleri doğru olarak kabul etmek durumundaymışız:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5