İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gunluk Kazanc: DUN adsense de rekor kirdim:

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet evet yanlis duymadiniz

Dun adsensede rekor kirdim, kendi rekorumu tabiki.

Dun tami taminda "0" (sifir) dolar kazandim. Tami tamina "0" (sifir) tiklama oldu.

Hemen hemen 1.5 yil oldu adsenseye uye olali. Ilk defa boyle bir rekoru kirdim.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gercekten ilginc :) ben hiç yapamasam 20 cent ediyor.

siteni özelden atabilirmisin hotweb

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hotweb, dun benım ıstatıstıklerımde de bır garıplık vardı.
bende gunu 2 clıck le kapattım :(

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Can' Alıntı:
hotweb, dun benım ıstatıstıklerımde de bır garıplık vardı.
bende gunu 2 clıck le kapattım :(

normalde asagi yukari kac tiklama oluyordu?

bakalim insallah ilerde acigimizi kapatiriz.

B

Beles_Org

Misafir
Dün birara google reklamları bütün sitelerde oratdan kayboldu!
Sanırım teknik bir sorun oluştu

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benım sıtelerımde reklamların gozukmesıyle ılgılı bır porblem yoktu ama bende anlamadım dususun sebebını.
neyse hotweb ın dedıgı gıbı ılerleyen zamanda kapatırız ınsallah acıkları.

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Can' Alıntı:
benım sıtelerımde reklamların gozukmesıyle ılgılı bır porblem yoktu ama bende anlamadım dususun sebebını.
neyse hotweb ın dedıgı gıbı ılerleyen zamanda kapatırız ınsallah acıkları.

bence tesaduf, ogun girenler tiklamiyor sadece, benim tahminim.

D

DevletimAdm

Misafir
Dün Amerika'da internete sorun vardı sanırım. Dün sitelerim oldukça yavaştı ve akşam üzeri kesinti yaşandı. Hosting firmama mail attım aldığım cevap aşağıda:

There is some sort of intermittent network issues within the IDC that the technicians there are working on right now. The timeframe we are given is from now till about 12:00pm CDT. Thanks for your patience.

IDC dediği "International Data Corporation" sanırım, yani problem sadece benim serverda değil daha genelmiş galiba.

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DevletimAdm' Alıntı:
Dün Amerika'da internete sorun vardı sanırım. Dün sitelerim oldukça yavaştı ve akşam üzeri kesinti yaşandı. Hosting firmama mail attım aldığım cevap aşağıda:

There is some sort of intermittent network issues within the IDC that the technicians there are working on right now. The timeframe we are given is from now till about 12:00pm CDT. Thanks for your patience.

IDC dediği "International Data Corporation" sanırım, yani problem sadece benim serverda değil daha genelmiş galiba.

IDC hosting terminolojisinde "Internet data center" demek (benim bildigim, belkide yanlistir). Amrikada buyuk anlamda internette bir sorun olmasi mumkun degil. Benim sana gonderilen o mail den anladigim senin hosting firmasinin kullandigi colocation hosting yada broadband baglantida, yani onlarin kullandigi firma ile alakali bayagi yerel bir olaymis yani.

Tabiki ben yanlis anlamis olabilirim. :D

D

DevletimAdm

Misafir
hotweb' Alıntı:
IDC hosting terminolojisinde "Internet data center" demek (benim bildigim, belkide yanlistir). Amrikada buyuk anlamda internette bir sorun olmasi mumkun degil. Benim sana gonderilen o mail den anladigim senin hosting firmasinin kullandigi colocation hosting yada broadband baglantida, yani onlarin kullandigi firma ile alakali bayagi yerel bir olaymis yani.

Tabiki ben yanlis anlamis olabilirim. :D

"Internet Data Center" doğrusu sanırım :)
bilgilendirme için teşekkürler

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Dün 130 civarindaydi ve normal gibiydi bende.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5